Teoxane

Teoxane

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Teoxane

  Teoxanecilt bakımı ürünleri cildi nemlendirme ve koruma için çeşitli kremler sunar. Siz de hemen Farmareyon üzerinden bu ürünleri inceleyip,sipariş edip,kendiniz deneyebilirsiniz.

  Nemlendirici Bakım

  Teoxanenemlendirici cildinizdeki ton farklılıklarını eşitliyor ve cildinizi nemlendiriyor. Bunu yaparken fondöten gibi kalın bir tabaka bırakmıyor. Son derece doğal ve pürüzsüz bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda güneşe karşı dacilt bakımı sağlıyor. Bu sayede cilt kusurlarınız azalıyor ve daha az görünüyor. Cildiniz daha canlı,parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Cildinizin sıkılılığını koruduğu için sarkma ve yaşlanmaları da geciktiriyor.Teoxane serum ise cildinize yeni bir görünüm kazandırıyor.

  Göz Çevresi Bakımı

  Göz çevresi kremi ise gözün etrafında oluşan deformeleri gideriyor. Morluklardan,şişlik ve kırışıklıklardan kurtarıyor. Göz çevresinde oluşan halkaları yok ediyor. Kırışıklık karşıtı kremi kullanmaya başlamanız halinde kırışıklık oluşumunu önlüyor.Teoxane advanced filter ile göz çevreniz çok daha sağlıklı,dinç ve canlı görünüyor. Bu da bakışlarınızı daha etkili hale getiriyor.Teoxane yüzünüzdeki yorgun görünümü silerek size canlı ve dinç bir görünüm kazandırır.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum