Tepe

Tepe

Tepe ağız ve diş bakımı konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunar. Siz de ürünleri hemen inceleyebilir,ardından Farmareyon güvencesiyle siparişinizi verebilirsiniz.

Diş Bakımı

Diş bakımı için gerekli olandiş fırçası ve macun başta olmak üzere pek çok ayrıntılı diş ürünü Tepe tarafından sunuluyor. Sağlıklı dişler ve güzel gülüşler için diş bakımınıza önem veriyorsanız bu ürünleri kullanabilirsiniz.Diş macunu içeriği sayesinde kısa sürede ekstra beyazlık sağlıyor ve diş renginizi açıyor. Bu sayede düzenli kullanım ile daha beyaz gülüşlere kavuşuyorsunuz. Nitelikli diş bakımı ihtiyacınız olanTepe diş ipi ya da arayüz fırçası gibi ürünler de mevcuttur. bu ürünler dişleriniz sık olsa dahi aralarına kolaylıkla giriyor ve mükemmel bakım sağlıyor. Böylece diş aralarında kalıp çürüğe sebep olan besinler yok oluyor.

Ağız Bakımı

Tepe diş bakım ürünleri yanı sıra ağız hijyeni için pek çok ürün sunuyor.Ağız bakım ürünleri ağzınızda bakteri oluşumunu engelliyor ve hijyeni arttırıyor. Çürük oluşumunu engellediği gibi ağız yaraları ya da ağız kokusu gibi sorunları da yok ediyor.

Tepe

kategorisinde41 adet ürün bulunmuştur