Wartner

Wartner

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
  • Wartner

   Wartner Tırnak Mantarı Tedavisi İçin Jel 7 ml 

   WAR948268

   WAR948268

   5391520948268

   5115
   27
    
    
    

   Wartner Tırnak Mantarı Tedavisi İçin Jel 7 ml

   102,90 TL

   75,00TL

   TL75,00/urun/wartner-tirnak-mantari-tedavisi-icin-jel-7-ml-war948268

  Wartner

  Siğil tedavisi,nasır tedavisi ve mantar tedavisinde kullanılabilecek kremler üretiyor. Detaylı bilgi için bakabilirsiniz.

  Wartner Ayak Bakımı

  Kadınların ve erkeklerin vücutlarında en çok dikkat ettikleri yer ayakları oluyor.Ayak bakımı her şeyden önce geliyor. Bu sebeple ayaklarında oluşan nasır,mantar ve siğil gibi olumsuz şeylere karşı hemen önlem almak istiyorlar. Bu sebeple çeşitli yollara başvuruyorlar. En çok kullanılan yöntem ise krem arayışları oluyor. Siğillerin giderilmesi içinwartner siğil kalemi oldukça fazla etkili sonuçlara ulaştırıyor. Bu nedenle dünya markası olarak kesin çözümlere sizleri ulaştırıyor. İki aşamalı bir uygulamada en iyi sonuç elde ediliyor. Aynı zamanda wartner nasır kalemi de oldukça fazla etkili sonuç için elinden geleni yapıyor. Artık ayaklarınız daha sağlıklı ve daha güzel görünüyor. Kalemlerin dışında bir de sprey uygulamasıyla sizlerin karşısına çıkıyor.Wartner sprey yukarıda da bahsedildiği gibi en etkili nasır,mantar ve siğil tedavisi için spreylerini satışa sunuyor.

  Kriyoterapi

  Kriyoterapi bir tedavi biçimi olmaktadır. Dondurma,kar ya da soğuk tedavisi olarak da biliyor. Uygulanan bölgede hastalıklı dokuları yok etmede kullanılıyor.Wartner de bu tedavi yöntemini sizlere en iyi şekilde sağlıyor.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum