Nbt ilaç-Nbtlife Berliv 60 Kapsül
Nbt ilaç-Nbtlife Berliv 60 Kapsül

Nbtlife Berliv 60 Kapsül (NBT530210)

4,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺479,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺383,20(KDV Dahil)

Berliv 60 Kapsül

Nbtlife berliv, Lipozomal Berberin ve Fosfokompleks Silybin kombinasyonudur. Lipozomal berberin normal berberine göre 5 kat fazla biyoyararlanım sağlar.  Ayrıca fosfokompleks silybin, klasik milk thistle ekstrelerine göre 3,5 kat yüksek biyoyararlanım sağlar. nbtlife berliv, Türkiye’deki tek lipozomal berberin ve silybin kombinasyonudur.

Günde 2 kez yemekten yarım saat önce 1 kapsül kullanılır.

Bileşenin Adı

1 Kapsüldeki

2 Kapsüldeki

 

 

Miktar

Miktar

Kadın Tuzluğu Ekstresi (Berberis Vulgaris)

500 mg

1000 mg

Fosfotidilkolin (Lesitin)

215 mg

430 mg

Devedikeni Ekstresi (Silybum Marianum)

32 mg

64 mg

Lipozomal Kadın Tuzluğu (Berberis vulgaris), Fosfotidilkolin (Lesitin), Deve Dikeni (Silybum marianum) Yardımcı bileşenler: Bitkisel Bazlı Kapsül (HPMC) (Hidroksi Propil Metil Selüloz)

Uyarılar
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında (15-25 °C) kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR