Benzer Ürünler
Nbt ilaç-Nbtlife Duobalance BV 14 Kapsül
Nbt ilaç-Nbtlife Duobalance BV 14 Kapsül

Nbtlife Duobalance BV 14 Kapsül (NBT530449)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺289,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺231,20(KDV Dahil)

Duobalance BV 14 Kapsül

Oral kullanılan BV, bağırsakta kolonize olarak perineal komşuluk yoluyla vajene ulaşır, özellikle tedavi direncinin ve tekrarlayan enfeksiyonların en önemli sebebi olan biyofilm tabakasının eritilmesine yardımcı olabilir.

Akut dönemde sabah ve gece yatmadan önce birer kapsül olmak üzere günde 2 kapsül, koruyucu olarak gece yatmadan önce 1 kapsül tüketilmesi önerilir.

 

 

 Bileşen Adı                                                                                                        

1 Kapsüldeki Canlı Mikroorganizma Sayısı

Lactobacillus reuteri RC-14

2,5×10⁹ kob*/kapsül

Lactobacillus rhamnosus GR-1

2,5×10⁹ kob*/kapsül

*kob: koloni oluşturma birimi

 

Maltodekstrin, Hidroksipropil metil selüloz, Mikrokristalin selüloz, Lactobacillus reuteri RC-14, Lactobacillus rhamnosus GR-1, Yağ asitlerinin magnezyum tuzları

Uyarılar
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında (15-25 °C) kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.