Nbt ilaç-Nbtlife İmunca 20 Kapsül
Nbt ilaç-Nbtlife İmunca 20 Kapsül

Nbtlife İmunca 20 Kapsül (NBT770722)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺120,00(KDV Dahil)

İmunca 20 Kapsül

nbtlife imunca, kapsül içinde kapsül teknolojisi ile bağışıklık sisteminizi dört mevsim destekler. Dış kapsül içerisinde bulunan ökaliptus, kekik ve biberiye uçucu yağları, kapsülün midede patlamasıyla hava yollarının ferahlamasına yardımcı olur. İç kapsülde bulunan saf propolis ve Afrika sardunyası ekstresi bağırsakta açılır ve bağışıklık faydalarını sağlamaya yardımcı olur.

Günde 1 veya 2 kapsül, aç karına kullanımı önerilir.

Bileşenin Adı

1 Kapsüldeki

 

Miktar

Saf Propolis (%8,21)

50 mg

Okaliptus Yağı

25 mg

Biberiye Yağı

20 mg

Afrika Sardunyası Ekstresi

20 mg

Kekik Yağı

5 mg

Soya Yağı (Rafinene), Soya Lesitini, Balık Jelatini, Saf Propolis, Kırmızı Demir Oksit, Titanyum Dioksit, Ökaliptus Yağı, Biberiye Yağı, Afrika Sardunyası Ekstresi, Su, Yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, Kekik Yağ

Uyarılar
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında (15-25 °C) kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

Benzer Ürünler