Nbt ilaç-Nbt Life Lipozomal Kuersetin 30 Kapsül
Nbt ilaç-Nbt Life Lipozomal Kuersetin 30 Kapsül

Nbt Life Lipozomal Kuersetin 30 Kapsül (NBT530463)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺339,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺271,20(KDV Dahil)

 

Lipozomal Kuersetin 30 Kapsül

Nbtlife Lipozomal Kuersetin, içerisinde phytosome teknolojisi ile geliştirilmiş QUERCEFIT markalı özel bir hammadde içermektedir. Sıradan kuersetinlere göre 20 kattan daha fazla biyoyararlanım sağlar. nbtlife Lipozomal Kuersetin içerisinde, 1 Kapsülde 668,75 mg Lipozomal Kuersetin’den gelen 250 mg net Kuersetin bulunmaktadır.

Aç tok farketmeksizin, günde 1 kapsül kullanılmaktadır.

Bileşen Adı

1 kapsüldeki Miktar (mg)

2 kapsüldeki Miktar (mg)

BRD*

(%)

Kuersetin

250 mg*

500 mg

***

Lipozomal Kuersetin (Kuersetin, Ayçiçek Lesitini), Bitkisel Bazlı Kapsül, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları (Magnezyum Stearat)

Uyarılar
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında (15-25 °C) kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "271,20", item_name: "Nbt Life Lipozomal Kuersetin 30 Kapsül", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Nbt ilaç", item_category: "ÖZEL TAKVİYELER", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "ÖZEL TAKVİYELER", price: "271,20", quantity: 1 } ] });