Nbtlife Magneffer P5P 60 Stik Saşe
Nbtlife Magneffer P5P 60 Stik Saşe

Nbtlife Magneffer P5P 60 Stik Saşe (NBT530494)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺345,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺276,00(KDV Dahil)

Magneffer P5P 60 Stik Saşe

Enerji metabolizmasına yönelik bir kombinasyona sahip magneffer P5P, içerisinde enerji veren magnezyum formları olan magnezyum malat ve magnezyum sitrat içermektedir. 1 stik saşede 200 mg elementel magnezyum bulunmaktadır. Ayrıca magnezyumun etkisini artıran B6 vitaminin aktif formu P5P yanında, mitokondride enerji üretiminde görev alan B12 vitaminin adenozilkobalamin formunu içermektedir.

Kahvaltıdan 1 saat önce veya sonra 1 stik saşe

Bileşen Adı

Günlük Alım Dozu ( 1 saşedeki miktar)

Magnezyum

200 mg

Vitamin B6

5 mg

Vitamin B12

100 mcg

*Magnezyum Sitrat’tan gelen Magnezyum: 60 mg

 

*Magnezyum Malat’dan gelen Magnezyum: 140 mg

 

Magnezyum Malat, Magnezyum Sitrat (Sitrik asidin magnezyum tuzları), Tatlandırıcı: Mannitol, Piridoksal 5’-fosfat, 5′-dezoksiadenosilkobalamin

Uyarılar
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında (15-25 °C) kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

Benzer Ürünler