Nbt ilaç-Nbtlife Magsi 90 Kapsül
Nbt ilaç-Nbtlife Magsi 90 Kapsül

Nbtlife Magsi 90 Kapsül (NBT530081)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺290,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺232,00(KDV Dahil)

Magsi 90 Kapsül

Nbtlife magsi, kaslara iyi oranda ulaşabilen ve enerji veren magnezyum sitrat formu yanında; hem magnezyumun emilimini artıran, hem de enerji üretiminde görevli B6 vitaminin aktif formu P5P içerir. Her kapsülde 125 mg elementel magnezyum bulunur. Ayrıca yutması kolay, katkı maddesi içermeyen kapsül özelliğindedir.

Yemekten 2 saat sonra aynı anda 2 kapsül alınması önerilir.

Bileşen Adı

1 kapsüldeki Miktar (mg)

2 kapsüldeki Miktar (mg)

BRD* (%)

Magnezyum

125

250

66,6

Vitamin B6

2,5

5

357,1

Magnezyum Sitrat (Magnezyum), Bitkisel Bazlı Kapsül (HPMC) (Hidroksi Propil Metil Selüloz), Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları (Topaklamayı Önleyici) Piridoksal 5’fosfat (Vitamin B6)

Uyarılar
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında (15-25 °C) kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR