Nbt ilaç-Nbtlife Narla Na-R-Alfa Lipoik Asit 30 Kapsül
Nbt ilaç-Nbtlife Narla Na-R-Alfa Lipoik Asit 30 Kapsül

Nbtlife Narla Na-R-Alfa Lipoik Asit 30 Kapsül (NBT530234)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺385,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺308,00(KDV Dahil)

Narla Na-R-Alfa Lipoik Asit 30 Kapsül

Na-R Alfa Lipoik asit, sodyum (Na) ile kombine olduğu için vücutta daha stabil kalmaktadır. Bu nedenle klasik R formu alfa lipoik asitlere göre 21 kat daha fazla biyoyararlanıma sahiptir. Dolayısıyla günde 1 kapsül (200 mg) kullanımı yeterlidir. Ayrıca bağırsakta açılan özel kapsül teknolojisi ile mide içeriğinden etkilenmeden bağırsağa kadar ulaşabilir.

 Yemekten 2 saat sonra 1 kapsül alınması tavsiye edilir.

Etken madde

(mg/1 kapsül)

(mg/2 kapsül)

(mg/3 kapsül)

Alfa Lipoik Asit

200

400

600

*(Sodyum R-Alfa Lipoik Asit)

Sertleştirici (Dikalsiyum fosfat), Alfa Lipoik Asit (%87) (Sodyum R-Alfa Lipoik Asit), Kapsül kabuğu bileşimi (Hidroksipropil metil selüloz, Kıvam Arttırıcı (Jellan gam), Renklendirici (Demir oksit)) Topaklanmayı önleyici (Silikon dioksit ve Yağ asitlerinin magnezyum tuzları)

Uyarılar
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında (15-25 °C) kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR