Nbt ilaç-Nbtlife Vitamin C Pureway 30 Kapsül
Nbt ilaç-Nbtlife Vitamin C Pureway 30 Kapsül

Nbtlife Vitamin C Pureway 30 Kapsül (NBT530265)

0,00
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺100,00(KDV Dahil)

Vitamin C 30 Kapsül

Pureway C patentli C vitamini, klasik askorbik asitlere göre daha hızlı emilen ve dokuda uzun süre kalan formdur. Turunçgil bioflavanoidleri antioksidan kapasiteyi artırır ve oksidasyondan vücudu korumaya yardımcı olur. Ayrıca bağırsakta açılan kapsül teknolojisi ile yüksek biyoyararlanım sağlar.

Günde 1 veya 2 kapsül, aç tok fark etmeksizin kullanılır.

Bileşen Adı

1 kapsüldeki Miktar (mg)

L-askorbik asit

500

Turunçgil Bioflavonoidleri

27

L-askorbik asit (Vitamin C), Bitkisel Bazlı Kapsül (HPMC) (Hidroksi Propil Metil Selüloz), Turunçgil Bioflavonoidleri.

Uyarılar
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında (15-25 °C) kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "100,00", item_name: "Nbtlife Vitamin C Pureway 30 Kapsül", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Nbt ilaç", item_category: "ÖZEL TAKVİYELER", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "ÖZEL TAKVİYELER", price: "100,00", quantity: 1 } ] });