Neostrata Bionic Lotion Bionik Losyon
Neostrata Bionic Lotion Bionik Losyon

Neostrata Bionic Lotion Bionik Losyon (NEO084097)

0,00
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺550,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺444,13(KDV Dahil)
Neostrata Bionic Lotion Bionik Losyon

İnsan cildinin çok fazla neme ihtiyaç duyduğu çok bilinen bir gerçektir. Ancak doğal yollardan bu nemi almamız imkânsızdır. Bu yüzden dış ürünler kullanılır ve onlardan cildinizin nem ihtiyacı karşılanır. Ancak bu nemlendirici ürünleri seçerken doğru kararlar almalıyız çünkü cildinizi nemlendiriyor diye vücudunuza çok sayıda kimyasal sürmeniz doğru değildir bu yüzden Neostrata Bionic Lotion kullanmanız sizin için çok doğru bir tercihtir. Çünkü bu ürünün formülü çok hafiftir ve vücudunuzu nemlendirmekten başka bir etkisi yoktur. LaktobionikAsid ve Glukonolakton sürdüğünüz yüzeyi güzelce yenilemenize yardımcı olur.
Bunun dışında sürdüğünüz yüzeyi yenilerken, diğer bir yandan nemlendirir. LaktobionikAsid, bu piyasanın kullanılan ve bilinen en güçlü nemlendirici maddesidir. Bu ürünün içerisinde bulunan diğer bir madde olan Vitamin E cildinizin beslenmesinde önemli rol oynar ve cildinizin gelişmesine katkıda bulunur.Cildinize uyguladığınız dermatolojik uygulamalardan sonra cildinizi yenilemeniz gerekir böyle durumlarda Neostrata Bionic Lotion sizin cildinizi normalde döndürme işleminizi hızlandırmanıza yardımcı olur.

Neostrata Bionic Lotion Bionik Losyon Özellikleri nelerdir ?

Cildinizin nemlendirilmesinde büyük rol oynar.
Cildinizin üst yüzeyinin daha güzel gözükmesine yardımcı olabilir.
Cildinizin yenilenme süresini hızlandırmanıza yardımcı olabilir.
Dermatolojik işlemlerden sonra cildinizin normalde dönmesine katkıda bulunur.

Neostrata Bionic Lotion Bionik Losyon Nasıl kullanılır?

Kullanılmak istenen bölge güzelce temizlenir. Günde en az iki defa kullanılabilir. En az SPF 30 faktörlü güneş ışınlarından koruyucu kremle kullanması önerilir.

İçeriğinde neler vardır?

%3 LaktobionikAsid (Yeni Jenerasyon PHA) %12 Glukonolakton (PHA) Vitamin E 100 ml

Ürün 100 ml'dir.
 
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR