Benzer Ürünler
Neostrata Enlighten Pigment Controller Cream Leke Kontrol Kremi

Neostrata Enlighten Pigment Controller Cream Leke Kontrol Kremi (NEO300401)

0,00
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺630,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺508,73(KDV Dahil)
NeoStrata Enlighten Pigment Controller Cream Leke Kontrol Kremi

Cilt güzelliği ve düzgünlüğü her kadın için vazgeçilmezdir. Özellikle kadınlar her zaman daha güzel bir cilde sahip olmak için yeni ürünler denerler. Artık yeni ürünler deneyerek boşa zaman ve para kaybı yaşamayacaksınız.
Çünkü Neostrata Leke Kontrol Kremi ile pek çok etkiyi tek bir arada yakalayabileceksiniz. NeoStrata Enlighten Pigment Controller Cream Leke Kontrol Kremi cildinizde çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan lekelerin azalmasına yardımcı olur. Lekeler için tasarlanmış illuminating serum ile beraber kullanımında daha etkili sonuçlar almanızı sağlayabilir.
Aynı zamandan lekelerin yeniden oluşum sürecini içerdiği zengin NeoGlukozamin sayesinde minimum düzeye indirgenmesinde rol oynar. İçeriğinde bulunan Retinol, Vitamin E ve Vitamin C sayesinde anti aging etkisi oluşturur ve nemlendirici bakım sağlar. Bu vitaminler ile aynı zamanda cildi besler ve cildinizin canlı gözükmesini sağlar.

NeoStrata Enlighten Pigment Controller Cream Leke Kontrol Kremi Özellikleri nelerdir?

Cilt üzerindeki lekelerin giderilmesini sağlar
Cildi nemlendirir.
İçerdiği vitaminler ile cildi besler.
Cilt lekelerinin tekrar oluşmasını engeller.
Düzenli kullanıldığında cildin gergin ve dolgun gözükmesini sağlar.

NeoStrata Enlighten Pigment Controller Cream Leke Kontrol Kremi Nasıl kullanılır?

Temizlenmiş cilde ilk hafta günde bir defa ikinci haftadan itibaren günde iki defa sabah ve akşam lekeli bölgeye oval hareketlerle sürerek uygulayınız. Ürün ile beraber günlük olarak en az SPF30+ değerlerine sahip bir güneş koruyucu losyon ile beraber kullanılması daha etkili sonuçlar almanız için önerilir.

İçeriğinde neler vardır?

Neoglukozamin %6, Sabiwhite %0.25, Vitamin C %1, Retinol %0.1, Vitamin E %0.5, Cigawhite %1

Ürün 30 ML'dir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "508,73", item_name: "Neostrata Enlighten Pigment Controller Cream Leke Kontrol Kremi", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Neostrata", item_category: "Düzenlenecek Ürünler", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "Düzenlenecek Ürünler", price: "508,73", quantity: 1 } ] });