Benzer Ürünler
Neostrata Oil Control Yağ Kontrolü Serum 30 ml
Neostrata Oil Control Yağ Kontrolü Serum 30 ml

Neostrata Oil Control Yağ Kontrolü Serum 30 ml (NEO083151)

0,00

Neostrata Oil Control Yağ Kontrolü serum 

Ülkemizde bulunan gençlerin neredeyse hepsinde sivilceler yani aknelerle ilgili sorunlar mevcuttur. Sivilcelerin giderilmesine yardımcı olma konusunda çok sayıda kozmetik ürün bulunmaktadır. Ancak bu ürünler sivilcelerin giderilmesinden çok insan cildine zarar vermektedirler. Genç bir insanın yüzü çok kimyasal ürünleri kaldıramaz. Bu yüzden bitkisel ürünlerin kullanması gerekiyor. Gençlerin ergenlik dönemlerinde cilt üzerinde ki yağ miktarının artmasıyla beraber akne yani sivilce oluşumu artar. Neostrata Oil Control ürünü sivilcelerin giderilmesine yönelik bir ürün değildir. Yeni sivilcelerin oluşmasına engel olur çünkü vücudunuzda ki yağ oranını dengeler. Bunu yaparken size ve cildinize kesinlikle zarar vermez.
Gençlerimiz güzelliklerine çok önem verirler. Ancak onların yaşlarında akne oluşumu çok kolaydır. Bu yüzden böyle ürünlerin kullanılması onların güzelliklerinin bozulmaması konusunda onlara yardımcı olur. Neostrata Oil Control ürünü bu kategoride ki en güzel ve en faydalı ürünlerden biridir. Bunun yanında pahalı olması gereken ürün fiyat olarak gayet uygundur. Eğer sizde sivilcelerinizden kurtulmak istiyorsanız Neostrata Oil Control ürününü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Neostrata Oil Control Yağ Kontrolü Özellikleri nelerdir?

Akne kontrolü yaparak aknelerin kaybolmasına yardımcı olur.
Cildinizde ki parlamayı engeller ve yumuşak bir yüzey oluşmasını sağlar.
İçerisinde ki maddeler sonucunda cildin yenilenmesini sağlar.
Akne sonrasında yüzde oluşma ihtimali olan lekelerin oluşma ihtimalini azaltır.
Aknenin çok hızlı bir şekilde giderilmesine yardımcı olur.
Yağlı ve akneli ciltlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Neostrata Oil Control Yağ Kontrolü Nasıl kullanılır?

Günde en fazla iki defa kullanılabilir. Cildinizi NeoStrata Temizleyici Köpük ile temizleyin. Temizlendikten sonra tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Günlük olarak oilfree şeklinde güneş koruyucu kullanılması uygundur. Uygulama sonrasında çok fazla güneş teması yaşamamanız sizin için daha iyidir.

İçeriğinde neler vardır?

%4 Glukonolakton (PHA), %4 Mandelik Asit (AHA), Silica

Ürün 30 ml'dir.