Neostrata Skin Active Firming Collagen Booster Cildinizin Doğal Kolajen Yapısını Düzenleyen Serum
Neostrata Skin Active Firming Collagen Booster Cildinizin Doğal Kolajen Yapısını Düzenleyen Serum

Neostrata Skin Active Firming Collagen Booster Cildinizin Doğal Kolajen Yapısını Düzenleyen Serum (NEO300319)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺700,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺595,00(KDV Dahil)
Barkod : 732013300319
NeoStrata Skin Active Firming Collagen Booster Cildinizin Doğal Kolajen Yapısını Düzenleyen Serum

Cildimizin yaşlanmasıyla ilgili problemlerimiz var ve bunları kozmetik ürünler kullanarak ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Ancak çoğu zaman yeterince doğru ürünleri kullanamıyoruz. Durum böyle olunca gözle görülür ve tatmin edici sonuçlar alamıyoruz. NeoStrata Firming Collagen Booster sizin için en ihtiyacınız olduğu vakitte ortaya çıkıyor. Aslında çoğumuz gece yatarken gereksiz nemlendirici kremler kullanıyoruz ancak Friming Collagen Booster size gece yatarken kullancağınız bir ürün sunuyor. Gece yatmadan önce kullanmanız size çok büyük faydalar sunuyor.
Size bilimsel olarak sunduğu şeyler şu şekilde özetlenebilir. Gece uyurken kolajen üretimi yaparız ancak çoğu zaman yeterli olmaz. Bu ürün sizin kolajen üretiminizi arttırmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanında mevcut kolajen’in de korunmasını hedeflerinin arasına katabiliriz. Bunun dışında cildinizin daha da sıkılaşmasına yardımcı olur ve lifting etkisi yapabilir. Klinik olarak kanıtlanmış yani kesinlikle faydalı olan üç adet teknoloji barındırır. Ürün size gece yatarken yenilenme şansı verir ve bunu klinik olarak kanıtlanmış şekilde yapar. Bunun yanı sıra geceleri cildinizin yaşlanmasını engelleyebilir. Sonuç olarak gece yatmadan önce Line Lift ürünü ile beraber kullanmanız her şekilde önerilir.
,
NeoStrata Firming Collagen Booster Cildinizin Doğal Kolajen Yapısını Düzenleyen Serum Özellikleri nelerdir?

Gece uykuda cildinizin beslenmesine yardımcı olur.
Gece uykunuzda kolajen tüketimini durdurur.
Gece uyurken koljen üretimini arttırır.
İçerisinde çok sayıda kaliteli hammadde bulundurur.
Sınıfında en çok satılan ürünler arasında yer alır.

NeoStrata Firming Collagen Booster Cildinizin Doğal Kolajen Yapısını Düzenleyen Serum Nasıl kullanılır ?

Kullanacağınız bölge temizlendikten sonra kullanılır. Kullanmadan önce Line Lift sürülmelidir. Kullandıktan sonra durulama işlemi yapılmasına ihtiyaç duymaz.


İçeriğinde neler vardır ?

Neoglukozamin, Peptid, Vitamin C, Amino Asit Kompleksi, Gardenia Kök Hücre Ekstesi

Ürün 30 ml'dir.
 
Benzer Ürünler
function fncFontInit() { WebFontConfig = { google: { families: ['Open+Sans:100,200,300,400,500,600,700,800,900:latin,latin-ext','sans-serif'] }, custom: { families: ['Rubrik:200,300,400,500,600',], urls: ['/CustomCss/ticimax/font/stylesheet.css'] } }; (function (d) { var wf = d.createElement('script'), s = d.scripts[0]; wf.src = 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1.6.26/webfont.js'; wf.async = true; s.parentNode.insertBefore(wf, s); })(document); } fncOptimizeScript(function () { fncFontInit() });