New Life-New Life 4 Hepa 30 Yumuşak Kapsül
New Life-New Life 4 Hepa 30 Yumuşak Kapsül

New Life 4 Hepa 30 Yumuşak Kapsül (NEW140931)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺239,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺191,20(KDV Dahil)

New Life 4 Hepa 30 Yumuşak Kapsül

1 kapsülde devedikeninin en etkili kısmı olan silibin – fosfolipid kompleksi, kolin, enginar yaprağı ekstresi ve karahindiba kök ekstresini bir arada bulundurmaktadır.

Silibin fosfolipid kompleks (devedikeninin etken maddesi), kolin, enginar yaprağı ekstresi ve karahindiba kök ekstresi içeriğiyle 4 etken maddeyi tek kapsülde içermektedir.

4 Hepa içerisinde bulunan silibin fosfolipid kompleks (devedikeninin etken maddesi), standart formdaki devedikeni içerikli ürünlere göre 3,5 kat yüksek etkilidir.

4 Hepa kapsülleri zeytinyağı bazlıdır, içerisinde bulunan etken maddelerin emilimi için ekstra yağlı besin tüketimine ihtiyaç yoktur.

Balık jelatininden elde edilen kapsüller, sindirim sistemine uyumludur, kötü koku ve tada yol açmaz. Bu özelliği sayesinde 4 Hepa rahat bir kullanım sağlamaktadır.

4 Hepa kapsülleri hijyenik tekli paketleme (blister) sayesinde kullanım sırasında havayla temas etmez, oksidasyon riski yoktur bu duruma bağlı oluşabilecek tat ve kokuda bozukluk ve kapsüllerin yapışması gibi sorunlar görülmez.

İçindekiler (Etken madde)

Günlük kullanım (1 Kapsül) içeriği

Kolin

82,5 mg

Silibin Fosfolipid Kompleks

120 mg

Enginar Yaprağı Ekstresi

120 mg

Kara Hindiba Kökü Ekstresi

120 mg

Günde 1 kapsül 4 Hepa tok karnına kullanılası önerilmektedir. 30 kapsül, balık jelatini, blister ambalaj.

Benzer Ürünler