New Life Efa Daily Avantajlı Paket 60 kapsül
New Life Efa Daily Avantajlı Paket 60 kapsül

New Life Efa Daily Avantajlı Paket 60 kapsül (NEW141136)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺134,40(KDV Dahil)
Barkod : 7640128141136

 

 

 

New Life Efa Daily Avantajlı Paket 60 kapsül


New Life Efa Daily, özellikle son zamanlarda adını sıkça duyuran bir balık yağı takviyesidir. Ürünün içerisinde yüzde 60 oranında omega 3 bulunur. Ana içeriği de press işlemi gerçekleşen balıklardır. 


 


New Life Efa Daily Kullanım Alanı


Günlük hayatta ihtiyaç duyduğumuz balık yağı oranını almamız oldukça zor olmaktadır. Bundan dolayı bu ihtiyacı karşılamak amacıyla oluşturulan New Life Efa Daily bu ihtiyacı büyük ölçüde karşılar. Üstelik yediden yetmişe herkesin kullanabileceği bir üründür. Hamileler ya da emziren annelerde ürünü güvenli bir şekilde kullanabilir. Ancak herhangi bir rahatsızlığı olan kişilerin doktorlardan onay alarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Balık yağı içeren bu takviye gıda kullanılırken ağır yağlı ve kolesterol içeren besinler tüketilmemelidir. Bunun beraberinde alkol tüketimi yapılması uygun değildir.


 


Yan Etkileri Ve Alerjen Uyarıları 


Balık yağı içeren gıda takviyesi alınırken mutlaka bir uzman kontrolünde olmalıdır. Gıda takviyesinin aşırı tüketilmesi sonucunda ise göğüs rahatsızlığı, sırt ağrıları ve sıvı alınmadığı takdirde sıvı kaybedilmesine neden olabilir. Beklenmeyen herhangi bir etkisi de mutlaka doktora başvurulması gerekir.


 


Ürün İçeriği 


60 kapsülden oluşan ürünün içerisinde;


670 mg oranında balık yağı, 402 mg omega 3, 221 mg EPA, 147 mg DHA ve 34 mg diğer yağ asitleri bulunur.


İçeriği yapısından oldukça faydalı olan bu ürünün içeriği günlük olarak hesaplanmıştır. Günlük değeri 2000 kcal olmaktadır.

 

Benzer Ürünler