Nocicept Balanced Hs & Hscl Hair Shampoo & Hair Lotion 300 Ml & 60 Ml
Nocicept Balanced Hs & Hscl Hair Shampoo & Hair Lotion 300 Ml & 60 Ml

Nocicept Balanced Hs & Hscl Hair Shampoo & Hair Lotion 250 Ml & 30 Ml (NOC010072)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺269,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺201,75(KDV Dahil)

Nocicept Balanced HS & HSCL Hair Shampoo & Hair Lotion 300 ml & 60 ml
 

Saçlı Deri Olgularında Etkin Tedavi Seti.
 
Saçlı deride seboreik dermatit, pitriazis kapitis simpleks (dandruff), psoriasis gibi hastalıklarda kaşıntı ve yanma-batma hissinin yanı sıra yoğun kepek oluşumu yaşam kalitesini olumsuz etkiler. Nocicept balanced HS ile bu olgularda her banyoda tahrişi önleyen, güvenli ve güçlü bir temizlik sağlanırken kepek oluşumunu azaltmak mümkündür. Banyoda Nocicept balanced HS kullandıktan ve saçlar bir havluyla nazikçe kurulandıktan hemen sonra Nocicept balanced HSCL losyon saçlı deriye hafif bir friksiyonla uygulanır. Losyon uygulaması banyo yapılmadığı günlerde de günde bir kez akşamları yapılabilir. 

İçeriklerindeki zinc pritihione'un yanısıra strontium chloride hexahydrate ile substans P baskılanır ve nörojenik inflamasyon önlenerek buna bağlı semptomların giderilmesine yardımcı olunabilir. Losyon içindeki nemlendirici ajanlar saçlı derinin daha nemli olmasına ve saçlı deri bütünlüğünün korunmasına katkıda bulunur.

Nocicept balanced HS ve Nocicept balanced HSCL gereksinim duyulduğu her olguda sürekli kullanılabilir.

Kullanım Şekli: 

Balanced HS: Yalnızca haricen kullanılır. Her banyoda istenildiği sıklıkta kullanılabilir. Balanced HSCL: Yalnızca haricen kullanılır. Her banyodan sonra veya günlük olarak saça friksiyon yapılarak istenilen sıklıkta kullanılabilir.
 
 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "201,75", item_name: "Nocicept Balanced Hs & Hscl Hair Shampoo & Hair Lotion 250 Ml & 30 Ml", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Nocicept", item_category: "ŞAMPUANLAR", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "ŞAMPUANLAR", price: "201,75", quantity: 1 } ] });