Benzer Ürünler
Nocicept Cold Cream 100 Ml
Nocicept Cold Cream 100 Ml

Nocicept Cold Cream 100 Ml (NOC006013)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺244,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺183,00(KDV Dahil)
NOCİCEPT COLD CREAM 100 ML

Nocicept Xerotic Skin Cold Cream 100 ml
Ürün atopik ve çok kuru olan ciltlerde kullanılmaktadır. Yüksek oranda yağ içere ürün kuru deride etkili nemlendirme sağlar ve derinin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Ürün kullanımı ile doğal savunma mekanizmalarının harekete geçmesine destek olur. Hassas olan ciltlerde yatıştırıcı rahatlama sağlayann ürün formülündeki gliserin, dimetikon gibi maddelerin deriyi nemlendirmesine yardımcı olur. Ayrıca strontium chloride hexhydrateise deri bütünlüğünün korunmasına destek olur. 

Yoğun nemlendirici özellikli ürün dermatolojik tedavilerde güvenle kullanılabilir. Nocicept Xerotic Skin cold cream bunun yanında kronik egzama, psoriasis ve atopik dermatit gibi olgularda algı eşiğini yükseltmek amacıyla kullanılır. Formülündekilerle derinin yumuşamasına destek olur. Algı eşiğini yükselten ürün yanma, batma ve kaşıntı hissi gibi semptomların yatıştırılmasına yardımcı olur. Konvansiyonel dermatolojik tedavilere destek olması açısından rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.
Nocicept Xerotic Skin Cold Cream 100 ml Özellikleri:
Yoğun yağ içeren ürün kuru ve ok kuru ciltlerin nemlendirilmesi aşamasında etkili bakım sunar. Bununla birlikte kuruluk kaynaklı meydana gelebilen kronik egzama, psoriasis ve atopik dermatit gibi olgularda algı eşiğini yükseltmek için kullanılmaktadır. Formülündeki gliserin ve dimetikon gibi maddeler de deriye nüfuz ettiğinde derinin nemlenmesine yardımcı olur, strontium chlorid hexhydrate ise algı eşiğini yükseltir ve yanma, batma ve kaşıntı hissi gibi semptomların yatıştırılmasına yardımcı olur.Nocicept Xerotic Skin Cold Cream, formülündeki gliserin ve dimetikon gibi maddeler derinin nemlenmesine yardımcı olur. Cilde canlılık, ışıltı ve enerji de kazandırır. Kan akışını hızlandırarak cildin aktivitesine destek olur. Konvansiyonel dermatolojik tedavilerin yanında hastalara rahatlıkla önerilen ürün önemli ölçüde destek sağlar.
Vücuda Etkisi: Yoğun nemlendirici özelliği ile ciltteki kuruluğu giderir. Bununla birlikte egzama ve benzeri sorunları giderici etki gerçekleştirir. Cilde canlılık ve sağlık kazandıran ürün vücudun algı eşiğini yükseltir ve yanma, batma gibi sorunların giderilmesine yardımcı olur.
Uygulanan Bölge: Temiz cilt yüzeyine uygulanır.
Kullanım Şekli: Harici kullanım için uygun olan ürün uygulama alanında krem artığı kalmayacak şekilde günde 2-3 kez hafifçe sürülerek uygulanmalıdır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde 2-3 kez kullanılması uygundur. Ürün 100 ml olarak sunulmaktadır.
Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılması gerekmektedir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR