Nutrigen Ferromixin 30 Şase
Nutrigen Ferromixin 30 Şase

Nutrigen Ferromixin Yeni Nesil Toz Demir Takviyesi 30 Şase (NUT200106)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺148,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺111,00(KDV Dahil)
NUTRİGEN FERROMİXİN YENİ NESİL TOZ DEMİR TAKVİYESİ 30 ŞASE


6-24 aylık çocuklarda zeka gelişimi için demir alımı vazgeçilmezdir. Demir eksikliği ve demir eksikliğine bağlı kansızlığın giderilmesine, çocukların zeka düzeyinin, öğrenme kapasitesinin, fiziksel gelişiminin ve vücut direncinin artmasına yardımcı olur. Kan yapımı için mutlaka gerekli demir, folik asit, A ve C vitaminleri ile çinko içerir.
Kullanım Şekli
Nutrigen Ferromixin günde 1 defa 1 saşe (1 gram) alınmalıdır. Saşenin tamamı, pişirilmiş ve yeme ısısında olan yarı katı ve bir seferde tüketilebilecek kadar yiyecek içerisine serpiştirilerek boşaltılır ve iyice karıştırılır. Gıdanın renginin, kokusunun ve tadının değişmemesi için, saşe içeriği ilave edilen yiyecek 30 dakika içerisinde tüketilmelidir. 60 saşe (2 kutu) Nutrigen Ferromixin kullanılması çocuğun demir depolarını doldurur ve kansız kalmasını önler.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "111,00", item_name: "Nutrigen Ferromixin Yeni Nesil Toz Demir Takviyesi 30 Şase", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Nutrigen", item_category: "BALIK YAĞI VE ŞURUPLARI", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "BALIK YAĞI VE ŞURUPLARI", price: "111,00", quantity: 1 } ] });