Benzer Ürünler
Nuxe-Nuxe Creme Nuxuriance Nuit Yaşlanma Karşıtı Yoğunlaştırıcı Gece Kremi 50Ml
Nuxe-Nuxe Creme Nuxuriance Nuit Yaşlanma Karşıtı Yoğunlaştırıcı Gece Kremi 50Ml

Nuxe Creme Nuxuriance Nuit Yaşlanma Karşıtı Yoğunlaştırıcı Gece Kremi 50Ml (NUX009266)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺720,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺540,00(KDV Dahil)

Nuxe Creme Nuxuriance Nuit Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml

 

Cilt dokusu yaşam döngüsü çerçevesince geceleri daha hızlı bir yenileme içerisine girer. Bu hızlı yenileme sırasında ciltteki yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı etki oluşturan içeriği ile daha sağlıklı bir görünüm oluşmasını sağlayan destek bir ürüne gereksinim duyarız. 

Cilde daha dolgun daha pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı içeriğe sahip Nuxe Creme Nuxuriance Nuit Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi ile ciltteki yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltabileceksiniz.

Cildin geceleri artan yenilenme hızında cilde canlandırıcı bitkisel özleri ile cildin canlanmasına yardımcı etki oluşturur.  Nuxe Nuxurıance serisi ürünleri ile erken yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltıcı etkisi ile daha sıkı bir cilde sahip olabileceksiniz.

Arakorya Tohumu, Bakau Bitki Özleri ve Maça kökü içeriği cildin dokusunu yoğunlaştırmaya ve yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Kafein içeriği ile ciltteki izlerin, şişliklerin ve ödemin atılmasına yardımcı olur.

Limonen özleri cildin ferahlamasına ve yatışmasına yardımcı olur.

Kakao yaprağı özleri ile cilde uyarıcı etki yaparak yenilenmesini hızlandırır.

Marula çiçeği cilde nem kazandırılmasına destek olurken cildin nem tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı etki eder.

Nuxe Creme Nuxuriance Nuit Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cilde geceleri yatmadan önce uygulayınız. Byoun ve yüz bölgesi için uygundur. Emilimi arttırmak için hafifçe masaj yapabilirsiniz.

Nuxe Creme Nuxuriance Nuit İçeriği : 

 

Arakorya Tohumu, Bakau Bitki Özleri, Maça Kökü, Su, Oktildodekanol, Tribehenin PEG 20 Esterler, Hindistan Cevizi Yağı,Parfüm, Kafein, Marula Çekirdeği Yağı, Kakao Yaprak Hücre Ekstresi, 10 Hydroxydecanoic Asit, Sebasik Asit, 1,10 Decandiol, LepidiumMeyenii Kök Özü, AraucariaAngustifolia Çekirdeği Ekstresi, Bor Nitrat, Karbomer, Sodyum Hidroksit, Sitrik Asit, Sodyum Hyaluronat Alpha İzometilİyonon, BütilfenilMethylpropional, Sitral, Sitronelol, Geraniol, Limonen, Linalol.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR