Benzer Ürünler
Nuxe-Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Fluid SPF 20 50 ml
Nuxe-Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Fluid SPF 20 50 ml

Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Fluid SPF 20 50 ml (NUX012433)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺150,00(KDV Dahil)

Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Fluid Spf 20 50 ml

 

Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Cream SPF 20, ciltteki leke görünümünü azaltmaya ve cilt tonunu eşitlemeye destek olan leke karşıtı cilt bakım kremidir. Özenle hazırlanan içeriğiyle kuru ciltlerin kullanımına uygundur.

Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Cream SPF 20, kaynağı ne olursa olsun (güneş, yaşlanma, yüz kusurları...) tüm leke tiplerinin boyutunu ve rengini gözle görülür oranda azaltmaya katkıda bulunur. Cilt yüzeyi görünümünün düzelmesine ve cildin tazelenmesine destek olur. Cildin doğal bir parlaklık ve ışıltı kazanmasına katkı sağlar. Haz dolu feminenliğiyle defalarca kullanma keyfi yaşatan zarif çiçek kokusuna sahiptir. Cildin beslenmesi ve nemlenmesine destek olarak cildin canlılık kazanmasına katkıda bulunur.

Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Cream SPF 20, cildin korunmasına destek olan bir koruma faktörü olan SPF 20 içerir. SPF 20, UVA ve UVB gibi zararlı güneş ışınlarının, ciltte yeni leke oluşumuna sebep olmasının önüne geçilmesine destek olur.

Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Cream SPF 20, C vitamini ile zenginleştirilmiştir. C vitamini, yoğun antioksidan özelliğe sahiptir ve bu özelliğinden dolayı cilt sağlığını korumaya destek olur. Cildin beslenmesine ve yenilenmesine katkı sağlar. Cilt tonundaki farklılıkları azaltmaya destek olur.

Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Cream SPF 20, komedojenik değildir. Yani hassas cildiniz için gözenekleri tıkamayan bir özelliğe sahiptir.

Paraben içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir.

Nuxe ürünlerini yüksek standartlarda formüle eder. Tüm ürünlerimiz Fransa’da üretilmiştir ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Ürünlerimizde mineral yağ ve hayvansal maddeye (arı ürünleri hariç) yer verilmemektedir.

Nuxe Expert Anti Taches Anti Dark Spot Cream SPF 20, parlak ve ton farkı olmayan bir tenin zarif güzelliğine kavuşmaya katkı sağlayan cilt bakım kremidir.

 

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam olmak üzere temizlenmiş cilde uygulayınız. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde bol miktarda ılık suyla yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

Serin bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.