Nuxe Men Contour Des Yeux Göz Çevresi Kremi 15 Ml
Nuxe Men Contour Des Yeux Göz Çevresi Kremi 15 Ml

Nuxe Men Contour Des Yeux Göz Çevresi Kremi 15 Ml (NUX003561)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺225,00(KDV Dahil)
Barkod : 3264680003561
:
Nuxe Men Contour Des Yeux Göz Çevresi Kremi 15 mlMarka:Nuxe
   
Ürün Özellikleri:Göz çevresinde oluşabilecek kırışıklar için etkili bir bakım ürünüdür.
Boyut:15 ml
   
Özet Bilgi:Hassas göz çevresinde kullanılan ürün kırışıklıklıkları, ince çizgi, leke ve torbalanmaları giderir. Şişkinlikleri ve sarkmaları azaltıcı bakım uygular. Ciltteki kasılma, yanma, batma ve kaşıntıyı dindirir. Cildin yumuşamasını ve ferahlamasını sağlar. İçeriğindeki renk düzenleyici pigmentlerle göz çevresindeki koyu halka ve lekeler giderilir. Göz çevresine uygulanan ürün temiz ve kuru yüz çevresine masaj hareketleri ile iyice yedirilerek göz çevresine uygulanır, durulama yapılmaz. 
Nuxe Men Contour Des Yeux Göz Çevresi Kremi 15 ml


Göz çevresinin doğal ve sağlıklı görünmesine yardımcı bakım kremidir.
Göz çevresinde beliren minik çizgi, kırışıklık ve gerginliğin giderilmesine yardımı cilt bakım kremidir. Göz çevresini kısa sürede aydınlatır, pürüzsüzleştirir ve gençleştirir. Göz çevresinde manalı bakışlar, çekici gözler sunar. 25 – 30 yaş itibarıyla oluşabilecek her türlü göz çevresi sorununa karşı mücadele eder ve neticede kırışıklıkları, ince çizgileri, torbalanma ve sarkmaları giderir, oluşumuna da mani olur. Alerjik tepkime gösteren, kontakt lens kullanan herkes için uygun niteliktedir. Paraben ve fenoksietanol gibi zararlı maddeler kesinlikle içermemektedir. %90 oranında doğal içeriklidir ve özgündür.
Nuxe Men Contour Des Yeux Göz Çevresi Kremi 15 ml Özellikleri
Nuxe Men Contour Des Yeux Göz Çevresi Kremi 15 ml Mavi Lotus Tohumu, gelincik tohumları, Althea kökü, Optik düzeltici pigmentler ve hyalüronik asit içermektedir.
Nuxe Men Contour Des Yeux kremi, ayriyeten su, gül moschata çekirdeği yağı, Butylene glikol, gliserin Hidroksietil Akrilat / Sodyum'un Acryloydımethyl taurat Kopolimer ve Hidroksietil Üre maddeleriyle birlikte Setearil Alkol, Propanediol, propılheptil Kaprilat Tocopherol ve Papaver rhoeas çekirdeği özü de ihtiva etmektedir.

Vücuttaki Etkisi: Göz çevresini yoğun biçimde nemlendirir ve besler. Kırışıklıkları, ince çizgi, leke, torbalanma, şişkinlik ve sarkmaları azaltır. Koyu halkaları giderir ve gözaltı dâhil göz çevresini aydınlatır, gençleştirir ve pürüzsüz hale getirir. Keder ve yorgunluktan yahut güneşin zararlı ışınlarından kaynaklı oluşan leke, kırışıklık ve morlukları da giderir. Ciltte kasılmayı, yanma, batma ve kaşıntıyı dindirir. Cildi ferahlatır ve rahatlatır. Yumuşak, canlı, pürüzsüz ve genç göz çevresi kazandırır. Özündeki renk düzeltici pigmentler yardımıyla göz çevresinde meydana gelen ten değişimini, koyu halka ve kahverengi lekeleri giderir, ten eşitliği sağlar. 

Uygulandığı Bölge: Göz çevresine, gözaltına ve göz kapaklarına uygulanır. 

Kullanım Şekli: İyice yüz bölgesi ve dolayısıyla göz çevresi temizlenip kurulandıktan sonra masaj hareketleriyle cilde iyice yedirilene kadar göz çevresine uygulanır. Ardından durulama yapılmaz. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Her sabah ve akşam günde iki defa cilde az miktarlarda uygulanmalıdır. Ürün 15 ml olarak sunulmuştur. 

Not: “Sadece göz çevresi içindir ve erkeklere özgü geliştirilmiştir.”
Benzer Ürünler