Nuxe Reve de Miel Repairing Ballı Süper Balsam 40 ml
Nuxe Reve de Miel Repairing Ballı Süper Balsam 40 ml

Nuxe Reve de Miel Repairing Ballı Süper Balsam 40 ml (NUX012532)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺160,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺120,00(KDV Dahil)
Barkod : 3264680012532

Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon Spf 50+

- ÜRÜNÜN FAYDALARI:
- KULLANIM ALANLARI:
- YAN ETKİLERİ  VE ALERJEN UYARILARI:
- ÜRÜN BİLEŞİMİ (VEYA ÜRÜN İÇERİĞİ):

 

Ürünün Faydaları: Ürün kullanım açısından hassas cilt yüzeyleri için sürekli ve en sağlıklı olarak bilinen ve tercih edilen güneş kremidir. Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon Spf 50+  güneş kremi ciltlerde koyulaşmaya başlayan veya geçmişten gelen koyu lekelerin oluştuğu ciltlerde yenileşme ve tazelenme için kullanılmaktadır. Güneş kreminin bu kadar yaygın bir şekilde kullanılması gereken bu yıllarda özellikle hassas ciltlerinin en çok tercihleri arasındadır. Bu tercih alanına giren Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon Spf 50+ zararlı ışınların yüz hatlarına etkisine karşı büyük bir etki sağlamaktadır. Bu güneş kreminin faydaları Dünyamıza UVA ışınlarının ultraviyole ve radyasyon etkisi gösterip ciltte oluşabilecek olan mutasyonları engellemektedir.

 

Kullanım Alanları: Kullanım alanı olarak bu ürün  güneş ışınının görüldüğü her alanda kullanılabilecek seviyededir. Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon Spf 50+  yaz ayları ve kış aylarında güneşin göstereceği zararlı ışınlarla UVA ve radyasyonu mutasyona uğratarak vücudumuza etki edecek  cilt tonunu korumaktadır. Cilt tonlarının üzerinde etki olmaması için üretilen . Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon Spf 50+  kullanım alanlarında kolaylık sağlayarak cilt tonlarına karşı güçlü ve etkili bir güneş kremi niteliğinde kullanılmaktadır.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları: Bu konuda çok nadir olarak karşılaşılsa da Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon Spf 50+  kullanıcılarında :

1-)Alerjik Reaksiyonlar: Bu alerjik reaksiyonlar sonucunda vücut da veya yüz bölgesinde kızarıklar, kaşıntı, cilt tahrişine meydana gelebilir. Ama bu durum çok düşük ihtimaller de gerçekleşmektedir. Veya yanlış kullanım ile insanların karma güneş kremini sürmesinden dolayı da sonuçlanmaktadır.

2-)Sivilce Oluşumu : Bu oluşum genel anlamda sadece yüzünde fazla sivilcesi olan insanlarda nadir görülmektedir. Bunun sebebi çok fazla ilaç kullanımı ve çeşitli maskelerdeki alerjen etkileriyle birleşen Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon Spf 50+  içindeki madde bileşimlerinin ortaya çıkarttığı nadir bir etki olarak ortaya çıkmaktadır. Bu etki bazı insan ciltlerin de görülmektedir.

 

Ürünün Bileşimi (veya Ürün içeriği ): Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon Spf 50 kullanımındaki ürünün içerik bileşimi (veya ürün içeriği) Uvinul A +, Uvinul T 150 ,Tinosorb S, Tinosorb M ,Uvinul MC 80, Octyl Salycilate, Uvinul MS 40, Titanyum dioksit, Antilökin-6, E Vitamini Üzüm Çekirdeği ekstresi, Cassia alata, Gliserin, Pantenol olarak oluşturulmaktadır bu ürün içeriği Titanyum oksit bileşiğinden dolayı fazla sayıda güneşten gelen  UVA ışınının ve radyasyonu mutasyona uğratarak kremin etkinliğini arttırmaktadır. . Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon Spf 50+   güneş kremi birçok etkinlik alanı bulunup her vücuttaki cilt tarzına uygunluk göstermektedir.

 

Benzer Ürünler