Ocean İmunol 40 Kapsül
Ocean İmunol 40 Kapsül

İmunol ( Beta-Glukan 1,3/1,6 ; Vitamin C ) 40 Kapsül (ORZ870969)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺114,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺85,88(KDV Dahil)
Barkod : 8697595870969

Ocean İmunol 40 Kapsül

 

Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı Ocean İmunol 40 Kapsül ürün güçlü bir içeriğe sahiptir. Bitkisel kapsül olarak satışa sunulur. İçeriğinde 40 kapsül bulunur. 

 

Ocean İmunol 40 Kapsül ürün Bileşimi

 

C vitamini başta olmak üzere Beta Glukan 1,3/1,6 bulunur. C vitamini 80 mg olurken Beta glukan ise 50 mg olarak ürünü oluşturur. 

Ocean İmunol 40 Kapsül ürün Kullanım Alanları

 

Takviye edici ürün olarak bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olarak kullanılabilir. Ağız yolu ile alınan ürün sindirim sisteminden emilir. Bu şekilde dolaşıma katılır. Dolaşımdaki beta glukanlar bağışıklık sistemi hücrelerini uyarır. Bu şekilde bağışıklık cevabı ve kapasitesi artmış olur.

Tahıllarda bulunan beta glukan gıdaların işlenmesi sırasında kayba uğrar. Bu nedenle günlük beslenme tablolarında yeteri kadar alınmayabilir. Ürün kullanımı ile herhangi bir vitamin kaybına uğramadan kapsüller ile doğrudan vücuda alınır ve dolaşım sistemi üzerinde etkili olur.

 

Ocean İmunol 40 Kapsül ürün Kullanım Şekli

 

Yetişkinlerin kullanması tavsiye edilen ürün tok karnına ve günlük bir ya da 2 kapsül şekilde tüketilmelidir. Sabah ve akşam öğünlerinde yemek ile birlikte alınması önerilir.

Özellikle mevsim geçişlerinde ya da stresli dönemlerde bağışıklığı desteklemek amacı ile Ocean İmunol 40 Kapsül ürün kullanılabilir. Eczacı ve hekim önerisi ile kullanılması uygun olan ürün bitkisel içeriklidir.

 

Ocean İmunol 40 Kapsül ürün Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Tavsiye edilen günlük dozun aşılmaması çok önemlidir. Emzirme, hamilelik, hastalık ve ilaç kullanılan dönemlerde kullanılmadan doktora danışılması önemlidir. Bu alandaki kullanımlara dayanan bir veri bulunmuyor. Bu kategoride yer alan bireylerin özellikler kullanmaması tavsiye edilir. Bağışıklığı notmal fazla çalışan hastalarda ürün bağışıklığı baskılayacağı için kullanımı sakıncalı olabilir. Bağışıklık sistemi üzerinden etkilerinden dolayı ilaçların etkisini azaltabilir. Vegan ve vejetaryen kullanım uygun olarak tercih edilebilir. Gluten içermez.

Ağız yolu ile alınan Ocean İmunol 40 Kapsül ürün güvenli olarak kabul edilir. Gıda takviye olarak kullanıldığında ortaya çıkmış herhangi bir yan etki kayıtlara geçmemiştir. Doğal kaynaklardan ve ekmek mayası ekstrasından üretilen Beta Glukan lifli yapısı ile doğal bir içeriktir.

Enfeksiyon durumlarında kullanıldığında bazı yan etkileri olabilir. Ancak bu şekilde kullanımı tavsiye edilmez.

Benzer Ürünler