Gizlilik Politikamızda açıklandığı gibi, çerezler ve benzer teknolojiler dahil olmak üzere bizimle ve web sitemizle olan etkileşimlerinizden kişisel bilgiler topluyoruz. Bu kişisel bilgileri, reklam ortakları da dahil olmak üzere üçüncü taraflarla da paylaşabiliriz. Bunu, diğer web sitelerinde ilgi alanlarınıza daha uygun reklamlar göstermek için ve gizlilik politikamızda belirtilen diğer nedenlerle yapıyoruz.

Farklı web sitelerindeki etkileşiminize dayalı olarak hedefli reklamcılık için kişisel bilgilerin paylaşılması, belirli ABD eyalet gizlilik yasaları uyarınca "satış", "paylaşım" veya "hedefli reklam" olarak kabul edilebilir. Yaşadığınız yere bağlı olarak, bu faaliyetlerden vazgeçme hakkınız olabilir. Bu vazgeçme hakkını kullanmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki talimatları izleyin.

Web sitemizi Küresel Gizlilik Kontrolü devre dışı bırakma tercih sinyali etkinken ziyaret ederseniz, nerede olduğunuza bağlı olarak, bunu kişisel bilgilerin "satışı" veya "paylaşımı" olarak değerlendirilebilecek faaliyetten vazgeçme talebi olarak değerlendireceğiz. web sitemizi ziyaret etmek için kullandığınız cihaz ve tarayıcı için hedefli reklam olarak kabul edilebilecek bilgiler veya diğer kullanımlar.