Sağlığa dair bilgi birikimimizi, güzelliğe olan tutkumuzla harmanladık.

İşte Farmareyon, bu şekilde doğdu.

Eczacılık üzerine geliştirdiğimiz uzmanlığımızı, kurulduğumuz yıl olan 2013’ten bu yana güzelliğe bütüncül bir bakış açısıyla birleştirdik ve bu şekilde Farmareyon olarak, e-ticaret sahnesindeki yerimizi aldık. Cilt bakımı, dermokozmetik, güzellik ve anne-bebek ürünleri ürünlerinin yanı sıra pek çok sağlık ürününü, dijital alanlardaki kullanıcıyla buluşturduk.

Amacımız, güzelliğin sağlıktan bağımsız bir şekilde ele alınamayacağını anlatmak ve güzelliğe bütüncül bir yaklaşımla eğilirsek gerçek sonuçlar elde edebileceğimiz düşüncesiyle oluşturulan sağlıklı ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktır.

Çünkü güzellik içten gelir…
Web sitemizdeki ürünlerin temiz ve sağlıklı içeriklerle donatılmış olmasını önemsiyoruz. Tüm ürünlerimizin yetkili bayi eczanelerden veya üretici/distribütör firmalardan tedarik ediyoruz, bu sayede ürünlerimizin orijinalliği konusunda tüm müşterilerimizin içinin rahat olmasını sağlıyoruz.

Bir sağlık veya güzellik ürününü satın almadan önce çok sıkı bir araştırma ve düşünme sürecinden geçilmesi gerektiğini biliyoruz. Farmareyon olarak bu sürecin büyük bir kısmını sizler için gerçekleştiriyoruz. Web sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin içeriklerini ve sağlığınıza olan etkilerini ciddi bir süzgeçten geçirdikten sonra satışa sunuyoruz. Bu sebeple %100 orijinal, sağlıklı ve güvenle kullanabileceğiniz ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Güvenli bir kargo süreciyle, satışını yaptığımız tüm ürünleri faturalı bir şekilde sizlere oluşturarak, iyiliği, sağlığı ve güzelliği sizlere teslim ediyoruz!