Satın almış olduğunuz ürün(ler)i teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki şartlarda herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz:

İşbu iade talep formunu doldurmanız ve iade edeceğiniz ürün(ler)i aşağıda belirtilen anlaşmalı kargo firmamızın VS İade Kodu ile göndermeniz gereklidir. Kargo şirketine VS İade Kodunu verdiğiniz takdirde, kargo ücreti tarafımızdan karşılanacak ve ayrıca iade adresi bilgisi vermenize gerek kalmayacaktır. VS İade Kodunu ve Müşteri Sipariş Numaranızı, ürünlere ait kutunun üzerine kargo yetkilisi tarafından kolayca görünecek, okunacak ve silinmeyecek şekilde belirtmenizi rica ederiz.

Yurtiçi Kargo İade Kodu: 342978450 - Yurtiçi Kargo / Farmareyon

Yurtiçi Kargo İletişim Numarası:  444 99 99

Anlaşmalı kargo firmaları dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmayacaktır.

Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, cayma hakkına ilişkin bildirimin tarafımıza ulaştığı andan itibaren on dört (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilecektir. Kampanya sebebiyle Alıcı’nın kargo bedelini ödemediği durumlarda, kampanya konusu siparişin iptali halinde satıcı, kargo bedelini toplam satış tutarından mahsup etme hakkına sahiptir.

Aynı siparişe konu tüm ürünlerin iade edilmesi halinde, kargo bedeli tarafınıza iade edilecektir.

Siparişinizde yer alan orijinal paket, kutu ve ambalajların (örneğin krem, hediye setleri vb.) hasar görmüş olması, size iletilen aksesuarların tümünün eksiksiz olarak gönderilmemiş olması ve siparişinizde yer alan ürünlerin kullanılmış, tekrar satılabilirliği bozulmuş olması, iade gönderisinin kendi özel kutusunda gönderilmemesi hallerinde iade kabul edilmemektedir.

Aşağıdaki Ürünlere ilişkin olarak, kullanılmamış olsa dahi, kanunen cayma hakkı bulunmamaktadır:

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Satıcı’nın kontrolünde olmayan ürün veya hizmetler,

Alıcı’nın istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler (hediye paketi gibi üzerinde değişiklik/ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlar