Phyto Innovation Anti-grey Hair Treatment RE30 50 ml
Phyto Innovation Anti-grey Hair Treatment RE30 50 ml

Phyto Innovation Anti-grey Hair Treatment RE30 50 ml (PHY002334)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺599,25(KDV Dahil)
Barkod : 3338221002334
Phyto Innovation Anti-grey Hair Treatment
 

Ürünün Faydaları:

 Sağlıklı saçlar gençliğin, diriliğin göstergesi olarak algılanır. Estetik görüntüyü bozan her unsur ileri yaşlarda çoğu insanda psikolojik bozukluğa sebep olur. Yapılan araştırmalarda, saçın gri renge dönmesi çoğu kişinin özsaygısını yitirmesine neden olmuştur.

Ülkemizde ve dünyada saçın rengini değiştirmek için, rengi kamufle eden saç boyalarına yönelim olmaktadır. Ancak saç boyaları saçın yapısına zarar vermenin yanı sıra toksik ve alerjen etki göstermektedir. Saç boyaları sadece saçın keratin tabakasını etkiler, saçın özü olan saç cortexine ulaşamazlar. Saç boyaları içerisindeki P-aminobenzoik asitin geçici bir pigmentasyona neden olduğu ispatlanmıştır.

Saçlarınızın beyaz rengini kapatarak, doğal renginde görünmesine yardımcı olur. Formül, mor lale özleriyle zenginleştirilmiştir. Bu da saçınıza esneklik kazandırır, aynı zamanda saçı dış etkenlere karşı güçlü kılacaktır. Saçınızın canlı bir görünüm edinmesinde yardımcı olan etken, ürün içeriğinde olan Peptit RE30 faktörüdür. Ürünün yağsız ve yapışmayan, hoş kokulu özelliği sayesinde, severek kullanırsınız. Saçlı deride erken beyazlanma şiddeti az ise, yani beyaz saç oranı çok az ise ürün kısa zaman içerisinde olumlu sonuç verecektir.

Kullanım Alanları:

 Melanin pigmenti saça rengini veren maddedir. Saçların güçlü ve esnek olabilmesi için kökten en uca kadar beslenmesi gerekir. İnsanlar yaş aldıkça, cilt dokusundaki pigmentasyon ve keratin seviyeleri düşmektedir. Erken yalarda saç beyazlaması genetik nedeniyledir. Bunun dışında; dengeli beslenme, saçlarınızın E vitamini ve keratinli ürünlerle desteklenerek düzenli bakımı, saçın beyazlaşmasını yavaşlatabilir. Ancak yaşlanma doğanın kaçınılmaz bir sürecidir. Üründeki Peptit RE30 ve mor lale özleri, pigmentlerin yeniden aktive olmasına yardımcı olarak saçın doğal rengine dönüşümünü sağlar.

Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun bir üründür. Kadınlar saçları beyazlayınca kamuflaj olarak boyatmayı tercih ederken, erkekler çevresel etkiler nedeniyle saçlarını boyatmak istemezler. Beyaz saç da kişinin psikolojisini bozan etkenlerden biridir. Bu nedenle bu ürünün kullanımının erkekler tarafından daha geniş bir tabana yayılacağı düşünülmektedir.

Ürünün sadece bir kez sürüldüğünde sonuç vereceğinin beklenmemesi gerekir. En az 21 günlük düzenli kullanım gereklidir. Saçın bir kısmında beyazlama görüldüğü anda, ürünün kullanılmaya başlanması saç üzerindeki etkisini arttıracaktır.

 

 

 

 

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları:

Ürünün melanin transferi ve sentezinde artışa neden olarak, pigmentasyon artışını sağladığı görülmüştür. Bunun yanı sıra ürün katalaz artışı sağlayarak ve hidrojen peroksit yavaşlatıcı etkisiyle depigmentasyondan korunma sağlamaktadır. Pigmentasyondaki artış nedeniyle de kullanan kişilerde yüzde 77 oranında beyaz saç teli miktarında zamlaya rastlanırken, olumsuz bir yan etki görülmemiştir. Ürünün kullanımıyla saç doğal, canlı ve parlak bir görünüme kavuşacağından orijinal halindeki gibi olacaktır.

Ürün Bileşimi ve İçeriği:

Su, Glycerin, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Panthenol, Pyridoxine HCL, Lecithin, Maltodextrin, Palmitoyl Tetrapeptide-20, Decyl Glucoside, Triethanolamine, Alcohol Denat, Citric Acid, 1393A, Tulipa Gesneriana FLower Extract, Parfum/Fragrance,

Benzer Ürünler
function fncFontInit() { WebFontConfig = { google: { families: ['Open+Sans:100,200,300,400,500,600,700,800,900:latin,latin-ext','sans-serif'] }, custom: { families: ['Rubrik:200,300,400,500,600',], urls: ['/CustomCss/ticimax/font/stylesheet.css'] } }; (function (d) { var wf = d.createElement('script'), s = d.scripts[0]; wf.src = 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1.6.26/webfont.js'; wf.async = true; s.parentNode.insertBefore(wf, s); })(document); } fncOptimizeScript(function () { fncFontInit() });