Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo 200 ml
Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo 200 ml

Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo 200 ml (PHY003126)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺186,75(KDV Dahil)
Barkod : 3338221003126
Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo
 

Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo, tüm saç tipleri için canlandırıcı ve enerji verici bir şampuandır. Saçların kökten uca güçlenmesini sağlayan bu özel şampuan saç görünümüne canlılık katar. Güçlenen saçlarınız artık dökülmez ve kırılmaz. Saç bakımına özen gösteren kadın veya erkek herkes için ideal bir şampuandır. Saç derisine canlandırıcı bir etki sunan Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo ile saç köklenir beslenir ve yenilenir. Bu da zamanla yeni saçların çıkmasına ve mevcut saçların güçlenmesine imkân sağlar. Düzenli kullanım ile saç dökülmelerinin ortadan kalktığını ve gürleşmeye başladığını fark edersiniz. Saçlara canlılık veren formülü sayesinde saçınız çok daha bakımlı, parlak ve güzel bir görünüme kavuşacaktır. Enerji veren şampuan kullanımı sonrası saçlarınızı daha ferah ve canlı hissedersiniz. Bu da kendinizi daha zinde ve formda hissetmenizi sağlar. Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo üstün fayda sağlayan formülü ile saç sorunlarına son verir. Tüm saç tipleri için maksimum yenilenme ve canlılık getirir.

 

Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo Kullanım Alanları

 

Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo kullanım alanları tüm saç tipleridir. Kadın ve erkekler için uygun olan formülü Unisex olarak kullanılabilir. Yağlı, kuru, karma, normal, ince veya kalın saç tipinizin olması fark etmez. Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo bütün saç tiplerinde maksimum fayda sağlar. Bu özel şampuan ile tüm saç tipleri güçlü ve canlı bir güzelliğe kavuşur. Şampuanın kullanımı için ıslak saçlarınıza az miktarda uygulayıp 2 dakika beklettikten sonra durulamanız yeterli olur. Bekleme süresinde saç diplerine masaj yaparak yedirirseniz daha faydalı olduğunu görürsünüz.

 

Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo bitkisel içeriği ile herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Alerjen bileşikler içermeyen şampuanın herhangi bir zararı bulunmaz. Dermatolojik testlerden geçirilerek laboratuar ortamda test edilip onaylanan şampuan alerjen maddeler içermez. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo doğal içeriği ile yan etkileri bulunmayan ve alerjilere sebep olmayan bir saç bakım ürünüdür.

 

Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo Ürün Bileşimi

 

Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo ürün bileşimi tamamen doğal bitkisel bir içeriğe sahiptir. İçeriğinde bulunan Atkuyruğu bitkisinin özü ile canlandırıcı etkiye sahiptir. Yine bileşiminde bulunan kırmızı alg özü ile saç tellerini kalınlaştırıp güçlendirme özelliğindedir. Ürün bileşiminde yer alan Guarana özü saç diplerine bakım yapan doğal bir bitkidir. Civanperçemi ve Beşparmak otlarının özleri saçların daha canlı ve dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlar. İçeriğinde bulunan Kitin ekstresi saç tellerine ve saç dilerine enerji vererek saçınızın güçlenmesini sağlar. Phyto Novathrix Fortifying Energizing Shampoo ürün bileşiminde bulunan daha birçok doğal bitkisel özler ile saçlarınıza bakım yapan özel bir üründür.

Benzer Ürünler