Benzer Ürünler
Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12X3.5Ml
Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12X3.5Ml

Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12X3.5Ml (PHY000026)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺559,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺419,25(KDV Dahil)
Barkod : 3338221000026
:

Erkek tipi saç dökülmelerinde etkili olan Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12x3.5ml ürünü düz ya da kıvırcık saç fark etmeksizin kullanılabilir. Erkeklerde görülen ve alın kısmından başlayarak artan dökülmeler kelliğe varan sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu gibi durumlarda önleyici bir ürün olarak kullanılabilir.

Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12x3.5ml Ürün Bileşimi

Ürün birleşimi içerisinde serenoa ekstresi, esansiyel yağlar, üzüm çekirdeği prosiyanidinleri ve ylang ylang esansiyel yağları bulunur. İçeriğindeki aktif maddeler arasında c vitamini, antioxidants, peptides, essentiala oils yer alır. Ürün 4 serum içerisinde 3,5 m’lik 12 ampul şeklinde sunulur. Bir paket içerisinde 12 serum yer alır.

Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12x3.5ml Faydaları

Ürün erkek tipi saç dökülmelerinde 4 patente sahip formülü 4 önemli fayda sunar. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

* Bioteknolojik inovasyon ve saçın yaşam süresini uzatan iki aktif içerik birleşimi ile saçların yaşam süresinin uzamasına faydalıdır.

* Sayın seyrekleşmesine neden olan 5q- redüktaz enzimidir. Sereno ekstresi ile bu enzim bloke edilir. Arındırıcı ve uyarıcı etkileri bulunan esansiyel yağlar ile saç köklerinde yenilenme ortaya çıkarır. Bu da saçların dökülmesini azaltır.

* Saçın sağlıklı uzaması için hızlandırıcı etkisi ile saçın yeniden güçlenmesini destekler.

* İçeriğindeki esansiyel yağlar ve üzüm çekirdeği prosiyanidinleri ile daha güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

* Saçın daha hacimli görünmesini sağlar.

Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12x3.5ml Kullanım Alanları

Saç köklerine, uçlarına ve diplerine uygulanan Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12x3.5ml ürünü daha çok erkekler için kullanılır. Her saçtipine özel etkinlik sağlamaktadır.

 

Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12x3.5ml Kullanım Şekli

 

Banyo sonrasında saçların ıslaklığı kurulanır. Sonrasında saç bölümlere ayrılır ve saçlı deriye uygulanır. Tüm serumun uygulanması önemlidir. Serumun hafif masajlarla saç derisine iyice nüfuz etmesi gereklidir. Durulamadan saça istenilen şekil verilir. Bu seruma 3 ay boyunca hafta da iki kez olacak şekilde devam edilir.

 

Serumun ilk kullanım aşamalarında saç köklerini koruma özelliği vardır. Bu aşamada saç tellerinin ömrü uzar. İlerleyen kullanımlarda ise dökülme etkileri azalmaya başlar. Bu da sağlıklı bir büyüme oluşturur. Saçları güçlendirmesinin yanında ekstra bir bakım etkisi de oluşturur.

 

Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12x3.5ml Yat Etki ve Alerjan Uyarıları

 

Phyto laboratuvarlarında yeni teknolojik bilimsel yöntemlerle üretilen Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 12x3.5ml ürünü ilaç sanayisi standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Botanik ve dermatolog uzmanlarca geliştirilen ürün yüzde yüz bitkisel içeriklidir. Dermatolojik kontroller altında test edilmiştir.