Benzer Ürünler
Phyto-Phyto Phytophanere Kapsül 2X120 Adet
Phyto-Phyto Phytophanere Kapsül 2X120 Adet

Phyto Phytophanere Kapsül 2X120 Adet (PHY312441)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺839,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺713,15(KDV Dahil)

Phyto Phytophanere Kapsül 2X120 Adet

120 kapsül x 2 paket = 4 AYLIK TEDAVİ

Günde 2 kapsül PHYTOPHANÈRE gıda takviyesi ile saçlarınızın güç kazanması ve büyümesine destek olacaktır. Saçlar yeniden yoğunluk ve hacim kazanacaktır.

İçeriğindeki B6 vitaminleri, keratinin bir bileşeni olan sistein üretimine katkıda bulunurken, B8 vitamini ve çinko saç tellerinin yapısına katkıda bulunur. Daha güçlü ve hacimli saçlar!

- Bira mayası
- B6 vitamini
- Çinko
- B2, B5 & B8 vitaminleri
- E vitamini
- Omega 3
- C vitamini

Saçta etkili olması için: 4 ay boyunca her gün 2 kapsül
Tırnakta etkili olması için: 2 ay boyunca her gün 2 kapsül

Phyto dökülme karşıtı serum ve şampuanlarla beraber kullanılması önerilir.

İçerik Listesi

INGREDIENTS : GELATINE BOVINE. MACERAT HUILEUX DE RACINE DE CAROTTE (DAUCUS CAROTA L.). AGENT DE CHARGE : GLYCEROL. EXTRAIT DE FRUIT D'ACEROLA (MALPIGHIA PUNICIFOLIA L.) TITRE EN VITAMINE C . BISGLYCINATE DE ZINC. HUILE DE GRAINE DE BOURRACHE (BORAGO OFFICINALIS L.). HUILE DE POISSON. EPAISSISSANTS : MONO ET DIGLYCERIDES D’ACIDES GRAS. HUILE DE SON DE RIZ (ORYZA SATIVA L.). ACETATE DE DL-ALPHA-TOCOPHEROL (VITAMINE E). ACIDE L-ASCORBIQUE (VITAMINE C). LEVURE DE BIERE INACTIVEE. D-PANTOTHENATE DE CALCIUM (ACIDE PANTOTHENIQUE). HUILE DE GERME DE BLÉ (TRITICUM AESTIVUM L.). AGENT DE CHARGE : LECITHINE DE COLZA. GAMMA-ORYZANOL. COLORANT : OXYDES ET HYDROXYDES DE FER. CHLORHYDRATE DE PYRIDOXINE (VITAMINE B6). AROME CEREALE. RIBOFLAVINE (VITAMINE B2). D-BIOTINE.