Phytorelief-CC 12 Pastil
Phytorelief-CC 12 Pastil

Phytorelief-CC 12 Pastil (ALC390102)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺55,64(KDV Dahil)
İndirimli : ₺28,50(KDV Dahil)
Barkod : 7640178390102

Phytorelief-CC 12 pastil, İsviçre’de üretilen Avrupa Patent ofisinden onaylı yüzde yüz bitkisel bir üründür. Avrupa’da sık kullanılan bu pastil özellikle kış aylarında hastalıklardan korunmak ve bedeni dinç tutmak için yardımcıdır. Grip, nezle, soğuk algınlığı, burun tıkanıklığı, öksürük gibi hastalıklara karşı bağışıklığı destekleyici bir içeriğe sahiptir. Bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı Phytorelief-CC pastil hastalıklara hasta olduğunuzda ise çok daha hızlı bir şekilde iyileşmenize yardımcı olacaktır. Özellikle Covid 19 virüs salgının yaşandığı bu günlerde bağışıklığınızı güçlendirmeye yardım ederek bedeninizi hastalığa karşı korumak için ideal bir üründür.

 

Phytorelief-CC 12 Pastil Kullanım Alanları

 

Phytorelief- CC 12 pastil grip, nezle, soğuk algınlığı, boğaz ağrıları, burun tıkanıklığı, kuru öksürük gibi hastalıkların önlenmesi, bağışıklığın güçlendirilmesi ve hastalığın hızlı iyileşmesini sağlama özelliğine sahiptir. Genç yaşlı her yaşta insanın kullanabileceği özelliktedir. Yüzde yüz bitkisel içeriği ile çocukların kullanmasında da bir sakınca yoktur. Doğal bir bileşene sahip olan pastil bağışıklığınızı güçlendirmeye yardımcı olarak hastalıklara karşı korunmanızı sağlayacaktır. Phytorelief-CC 12 pastil günde 3 kez kullanılmalıdır. Pastil ağızda bekletilip eritilerek alınmalıdır. Pastil kullanıldıktan sonra 1 saat süreyle sıvı ve katı herhangi bir yiyeceğin alınmaması tavsiye edilir. Uygun şekilde kullandığınızda etkisi artacaktır.

 

Phytorelief-CC 12 Pastil Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Phytorelief-CC 12 pastil yüzde yüz bitkisel doğal içeriği ile yan etkileri olmayan ve alerjen semptomlara yol açmayan bir üründür. Phytoadvance teknolojisi kullanılarak %100 fitoaktif olarak formüle edilmiştir. Alchem Life firması tarafından üretilmiş patentli bir pastildir. EU-US Patented Formulatıon belgeli Amerika ve Avrupa patent ofislerinden onaylanmış özel bir formüle sahiptir. Klinik testlerden geçirilerek onaylanmış olan ürün herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Bitkisel formülü ile alerjen bileşikler içermez. Yapılan testlerde herhangi bir yan etkisi ya da alerji etkisi gözlemlenmemiştir.

 

Phytorelief-CC 12 Pastil Ürün Bileşimi

 

Phytorelief-CC 12 pastil ürün bileşimi yüzde yüz doğal olup bitkilerden oluşur. Bileşiminde 50 Mg. Zerdeçal (Turmeric), 20 Mg. Nar kabuğu (Pomegranate), 5 Mg. Zencefil (Ginger) bulunur. İçeriğinde bulunan bitkiler özenle seçilerek formüle edilmiştir. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamak için özel bir içeriğe sahiptir. Her gün 3 adet Phytorelief-CC 12 pastil aldığınızda tam bir etki sağlamış olursunuz. Şeker, Gluten ve Laktoz içermediğinden insan sağlığına zarar vermez. Ayrıca özel formülü ile hastalıkları daha kısa sürede iyileşmesine katkı sağlar. Günde 3 defa Phytorelief –CC 12 pastil aldığınızda 150 Mg. Zerdeçal, 60 Mg. Nar ve 15 Mg. Zencefil almış olursunuz. Bu da sizin için tam bir koruma imkânı sağlar.Benzer Ürünler