Rocs-Rocs  Baby 0-3 Yaş Arası Yutulabilir Diş Macunu (Papatya)
Rocs-Rocs  Baby 0-3 Yaş Arası Yutulabilir Diş Macunu (Papatya)

Rocs Baby 0-3 Yaş Arası Yutulabilir Diş Macunu 45 gr (Papatya) (ROC471590)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,30(KDV Dahil)

 

Rocs Baby 0-3 Yaş Arası Yutulabilir Diş Macunu 45 gr (Papatya)

Bebekler için doğal ve güvenli diş macunu Rocs Baby 0-3 Yaş Arası Yutulabilir Diş Macunu (Papatya)

 doğumdan itibaren bebeklerin ağızlarının korunmasına yardımcı olur.

Formülasyonunda bulunan xylitol (%10) dişleri kariyojetik bakterilere karşı korur ve ağızdaki mikroflora dengesini normalleştirir.

Papatya özü diş eti koruma seviyesini artırır. Deniz yosunu türevi aljinat, diş çıkarma döneminde bebeklerin diş etlerine özel bakım sağlar, diş eti ağrılarını, diş etlerinin kızrıklığını önler ve rahatsızlığı en aza indirir, ağız mukozasını korur.

Tüpü açtıktan sonra bir ay içinde kullanılması gerekmektedir. Arka arkaya 3 gün kullanılmayacaksa 0 °c ile +5 °c arasında saklanması önerilir. Minimal miktarlarda eko koruyucu içerir. Anne babalar bebeklerin dişlerini günde en az iki kez yemeklerden sonra bir bezelye tanesini geçmeyecek miktarda diş macunu ile fırçalamalıdır.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "69,30", item_name: "Rocs Baby 0-3 Yaş Arası Yutulabilir Diş Macunu 45 gr (Papatya)", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Rocs", item_category: "DİŞ MACUNLARI", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "DİŞ MACUNLARI", price: "69,30", quantity: 1 } ] });