Rocs Medical Mineral Jel 35 ml
Rocs Medical Mineral Jel 35 ml

Rocs Medical Mineral Jel 35 ml (RCS470609)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺84,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺63,67(KDV Dahil)
Barkod : 4607034470609
:

 

 

 

ROCS Medical Mineral Jel 35 ml

 

ÖZELLİKLERİ

R.O.C.S. Medikal Mineral remineralizasyon jeli, diş minesini kalsiyum, magnezyum ve fosfat ile besleyip doygunlaştırmak için geliştirilmiştir. 

Diş üzerinde ince bir film oluşturarak diş minesini mineraller ile besler, diş minesinin güçlenmesine yardımcı olur, dayanıklılığını artırır.

Mine incelmesi, diş hassasiyeti, sert diş fırçalama sonucu oluşabilen mine kaybı ve ortodonti tedavisi sonrası oluşabilen diş minesi erozyonuna karşı etkilidir.

Mineraller ile zenginleşen dişler 3 tona kadar daha beyaz görünür.

Yetişkinler ve çocuklarda kullanabilir. Florür içermez.

 

AKTİF BİLEŞENLER
Kalsiyum, fosfat ve magnezyum - diş minesinin yapıtaşı minerallerdir. Ksilitol minerallerin diş minesi tarafından emilimini artırır.

ETKİ MEKANİZMASI
Tükürük ile bileşen Calcium glycerophosphate, diş dokularına kolaylıkla nüfuz eden aktif iyonlar oluşturur. Bio-yararlanımı yüksek kalsiyum, fosfor ve magnezyum diş minesinin güçlenmesine yardımcı olur. Jelin özel polimer yapısı sayesinde diş üzerinde ince bir film tabakası oluşturarak, uzun süre boyunca diş dokularını mineraller ile besler.
Ksilitol jelin remineralizasyon özelliğini artırır.

İÇİNDEKİLER
Aqua, Glycerin, Xylitol, Hydroxyethylcellulose, Calcium Glycerophosphate, Polysorbate-20, Aroma, Methylparaben, Magnesium Chloride, Hydroxypropyl Guar