Rocs Sensitive Instant Relief 75 Ml
Rocs Sensitive Instant Relief 75 Ml

Rocs Sensitive Instant Relief 75 Ml (ROC473044)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺66,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,18(KDV Dahil)
Barkod : 4607034473044

Rocs Sensitive Instant Relief

 

Dişler insan vücudunun en önemli bölümleri arasındadır. Sağlıklı bir yaşam için de ağız ve diş bakımına özen göstermek ve doğru bir biçimde temizlemesini yapmak gerekir. Bu noktada kullanılan ağız sağlığı ürünlerinin önemi de son derece fazladır. Piyasada insanların karşısına çok sayıda ürün çıkar. İş de o ürünlerden bir tanesi de Rocs Sensitive Instant Relief isimli alanında kendini kanıtlamış, benzerlerinden açık ara ayrılan bir diş macunu. 75 ml olan kendi özel ambalajında satışa sunulan ve güvenle kullanılabilecek olan bir diş macunudur. Anında etkisini gösteren özel WDS Laboratuvarında üretilen bir üründür.

 

Ürünün Faydaları

Rocs Sensitive Instant Relief ürün faydalarında da görüleceği gibi son derece özel bir diş macunudur. Markanın kendi sitesinde ürün faydaları şu şekilde ifade edilir durumdadır

 

 • Dişleri aşındırma düzeyi oldukça düşüktür
 • Hassas dişler için özel olarak formülize edilmiştir
 • Diş minesini korur
 • Dişlerin dişe en az hasar vererek beyazlanmasını sağlar
 • Diş dokulularını korur
 • Hassas diş minelerini onarır
 • Diş yapısının minelizasyonu sağlar
 • Dişin kaybettiği ferahlığı geri verir
 • Ağız içine ferahlık verir
 • Dişe parlaklığını getirir
 • Diş çürümelerine karşı etkin bir biçimde savaşır ve çürük oluşumunu engellemeye yardımcı olur
 • Hassas dişleri anında ferahlatır

Ürünün Kullanım Alanı

Rocs Sensitive Instant Relief için söylenebilecek bu başlık altında çok fazla şey var. Bunlardan bir tanesi bu ürünün 6 yaş ve üzerinde olan tüm yetişkinler tarafından rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir olduğudur. Günde en az iki kere dişler için kullanılması önerilir. Bu noktada kullanımı hakkında da bilgi vermek gerekir ise diş fırçası üzerine sürülen diş macunu diş etlerinden başlayarak yaklaşık 3 dakika boyunda iyice fırçalanır. Durulanması çok önerilmeyen bir üründür. Ayrıca diş fırçalama gerçekleştikten 20 dakika sonrasına kadar bir şey yiyip içilmesi önerilmez.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Bu çok özel ürünün yapılan klinik deneylerde doğru ve düzgün bir biçimde kullanıldığı zaman herhangi bir yan etki ve alerji gibi durumlara denk gelinmemiştir. Yetişkinler için son derece ideal bir formülü vardır. O yüzden de güvenle son kullanma tarihine kadar kullanılabilir. Bebeklerde kullanılması tavsiye edilmez. Hassas olmayan dişlerde de kullanılabilir bir formülü vardır.

 

Ürün İçeriği

Rocs Sensitive Instant Relief ürün içeriğinde dişler için son derece hayati önemi olan kalsiyum ve ksilitol içerir. Bunun yanı sıra yine bu diş macununa özel olarak bu üründe bulunan hidroksiapetit partiküller vardır. Ayrıca yine bu diş macununa özel olarak magnezyum, fosfat mineralleri vardır. Etkin maddeleri ise Calcıum Hydroxyapetıte ve Calcium Glycerophosphate And Magnesium Chlorıd olarak tanımlanabilir.

 

Bu çok özel diş macununda olmayan bileşenlere bakıldığında ise florür, aşındırıcı peroksit, sodyum laurilsülfat ve pirofosfat, SLS, yapay tatlandırıcı ve kimyasal antiseptik, içermez.

 

Benzer Ürünler