Benzer Ürünler
Sebamed Anti-Ageing Q10 Lifting Eye Cream 15Ml - Göz Çevresi Kremi
Sebamed Anti-Ageing Q10 Lifting Eye Cream 15Ml - Göz Çevresi Kremi

Sebamed Anti-Ageing Q10 Lifting Eye Cream 15Ml - Göz Çevresi Kremi (SEB905581)

0,00
Sebamed Anti-Ageing Q10 Lifting Eye Cream 15ml - Göz Çevresi Kremi
Sebamed Yaşlanmaya Karşı Q10 Gözaltı Kremi 
(Q10 Lifting Eye Cream / Eye Wrinkle Cream)


28 GÜNDE KIRIŞIKLIKLARDA AZALMA

Q10 göz altı kremi, hassas bir cilde sahip olan göz çevresi için yoğun bakım ve onarım sağlarken, fizyolojik Ph 5.5 değeri cildin bariyer fonksiyonunu destekler ve korur.28 günlük test süresinin sonunda; gözaltı kırışıklıklarında ortalama %32’lik bir azalma tespit edilmiştir. 
Koenzim Q10 vücutta doğal olarak bulunur. Önemli bir katalizör olarak, hücresel seviyede metabolizmayı aktif hale getirir. 30 yaşından sonra, vücuttaki doğal Q10 üretimi gözle görülür şekilde azalır.Q10 göz altı kremi koenzim Q10 üretimini dengeler. İçeriğindeki Q10 maddesi göz bölgesinin çok hassas olan cilt yapısının elastikiyetini ve hassasiyetini korur.
Shea yağı, avakado ve almond yağının doğal ve çok özel lipid kaynakları cildi pürüzsüzleştirir ve besler. Doğal bisabolol; bu çok hassas bölgedeki tahrişi engeller. Mukopolisakkaritlerle kombine olmuş fitopeptidler içeren aktif bileşenler kompleksi, cildi yoğun ve etkili bir şekilde nemlendirir. Kontakt lens kullanıcılarına önerilmektedir. Ideal koruma için günde iki kez kullanımı tavsiye edilir.


YARARLILIĞI VE YÜKSEK CİLT TOLERANSI OFTALMOLOJİK VE DERMATOLOJİK TESTLER İLE 
İSPATLANMIŞTIR.