Benzer Ürünler
Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon 150 Ml
Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon 150 Ml

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon 150 Ml (SOL480083)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺395,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺355,50(KDV Dahil)

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon Ürün Tanıtımı

 

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon içerisinde özel bileşenlere sahiptir ve hemen her cilt tipinde mükemmel sonuçlar vermesi için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan bileşenler ciltte meydana gelen kızarıklıkları gidermeye yardımcı olduğu gibi, cildin tüm gün ihtiyacı olan nem dengesinin korunmasında da etkilidir.

 

Ürünün Faydaları

 

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon sahip olduğu özel koruyucu içerikler ile cildi en zararlı güneş ışınlarından bile korur. İçeriğinde bulunan özel formüller sayesinde güneşin kalıcı etkilerinin yanı sıra geçmişte oluşturduğu lekelerin giderilmesi konusunda da oldukça profesyoneldir.

 

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon cilde en üst seviye nemlendiricilik sağlar. Günlük kullanım ile gün boyu ihtiyaç olacak nemin fazlası ile karşılanması mümkün olur. Cildin yatışmasında etkilidir ve düzenli kullanım sonucu cildi besler. Cilde taze bir görünüm ile birlikte canlılık ve oldukça ipeksi bir dokunuş verir.

 

Ciltte bazı durumda meydana gelen düzensiz pigmentasyon, Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon ile giderilir. Sahip olduğu özel içerik sayesinde pigmentasyon üretiminin önüne geçer ve ciltte son derce homojen bir görünüm fırsatı sunar.

 

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon ciltte zamanla meydana gelebilecek yaşlanma belirtilerine karşı da geciktirici özelliğe sahiptir.

 

Kullanım Alanları

 

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon hassas cilt yapıları da dâhil olmak üzere her tür cilt üzerinde güvenle kullanılabilir. Kullanım aşamasında cildin her noktasına uygulandığından emin olunmalıdır. Uygulamaya başlamadan önce cildin yardımcı temizlik ürünleri ile temizlenmesi ve ardından Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon kullanımına geçilmesi önerilir. Parmaklar yardımı ile alınacak bir miktar ürün cilt yüzeyine masaj halinde uygulanmalı ve her alanda eşit miktarda bulunmalıdır.

 

Ürünün güneşe çıkmadan önceki 20 dakika içerisinde kullanılması gerekir. Suya dayanıklıdır ve içeriğinde bulunan özel bileşenler sayesinde kendine has nadir bir kokusu vardır. İçeriğinde bulunan lipozom teknolojisi sayesinde ürün uzun ömürlü kullanım sağlar. Sahip olduğu hafif renkli içerik ile fondöten olarak da kullanılabilir.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Dermatolojik testlerden onay alan Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon her cilt tipinde güvenle kullanılabilir ve herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Göz sağlığı açısından göz bölgesinden uzak tutulması önerilir. Göz ile temas halinde göz bol su ile çalkalanmalıdır.

 

Ürün Bileşimi

 

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon 150 mm. olarak kullanıma sunulmuştur. Hava temasını önlemeyi amaçlayan özel kapak sistemi sayesinde güvenli kullanım sağlar.

 

 

 

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon içerisinde bol miktarda antioksidan bulunur Bu sayede cilt sağlığını koruma konusunda oldukça başarılıdır.

 

İçerisinde yağ bulunmayan formülü, uzun süreli kullanımda kalıcılık sağlar ve güneş etkisi ile ciltte yağlı bir görünüme neden olmaz.

 

Solante Pigmenta Tinted Spf 50+ Losyon içerisinde komedojenik bileşen bulunmaz. Bu sayede son derece kolay bir şekilde cilde uygulanabilir. Kolay emilen ürün masaj hareketleri ile cilt yüzeyine uygulanır.