Benzer Ürünler
Solante Pregna Spf 50+ Hamilelere Özel
Solante Pregna Spf 50+ Hamilelere Özel

Solante Pregna Spf 50+ Hamilelere Özel (SOL933593)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺395,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺355,50(KDV Dahil)
Barkod : 7640144933593
:
Solante Pregna SPF 50+ Hamilelere Özel

Ciltteki koyu renkli lekelerin temel nedeni güneştir. Solante Pigmenta Spf 50+ Güneş Koruyucu Losyon, hem yeni leke oluşmasını hem mevcut lekelerin daha da koyulaşmasını önlerken bir taraftan da mevcut lekelerin giderilmesi için bilinen en güçlü etkilerden birini sunar. Bu benzersiz kombinasyon, ciltlerinde leke sorunu olan kişiler için özel olarak geliştirilmiştir. Solante Pregna SPF 50+ Hamilelere Özel Yağsızdır. non-komedojenik , hipoalerjik, suya dayanıklıdır. 

Solante Pregna SPF 50+ Hamilelere Özel Özellikleri

1- Çok yüksek düzeyde UVA/UVB koruması: 
Mineral filtrelerce zengin Solante Pregna, modern ve stabil filtrelerin kombinasyonuyla, çok yüksek düzeyde UVA UVB koruyuculuğu sağlar.

2- Spesifik etki 
Gebelikte sık görülen cilt lekelenmesinin ve gebelik sonrası oluşabilecek cilt lekelerinin önlenmesine destek sağlar.

3- Matlaştırıcı Özellik 
Gebelikte meydana gelen hormonal değişiklikler, ciltte yağlanmaya neden olabilir. Solante pregna ciltteki yağı emen tanecikleri sayesinde ciltteki fazla yağın emilmesini sağlayarak parlak görünümü engeller. Gün boyu rahatlık temiz ve güzel bir cilt görünümüne yardımcı olur.

4- Antioksidan 
Güneş ışınları, serbest oksijen radikalleri oluşturacak cilt hücrelerine zarar verir.Solante pregna içeren benzersiz formülü ile serbest oksijen radikallerinin yok edilmesine yardımcı olur.

5-Ultra nemlendirici 
Nemlendirici, yumuşatıcı özelliği ile cilde tazelik, canlılık ve ipeksi bir yumuşaklık hissi verir. 

Solante Pregna SPF 50+ Hamilelere Özel Kullanımı
Solante Pregna SPF 50+ Hamilelere Özel güneşe çıkmadan 15 dk. önce uygulanır. Her ne kadar " Günde bir kez" kullanılabilecek şekilde ileri lipozomal teknoloji ile üretilmiş ise de Avrupa, Amerika ve Avustralya otoritelerinin tavsiyelerine uygun olarak bütün güneş koruyucu ürünlerinin her 3-4 saatte bir uygulanması, özellikle aşırı terleme, yüzme, kurulanma gibi fiziksel aktivitelerden sonra tekrarlanması tıbbi ve etik olarak doğru olan kullanma yöntemidir.
 
Ürün 150 ml'dir.