Benzer Ürünler
Solante Tele-Rubor Spf 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Koruyucu Losyon
Solante Tele-Rubor Spf 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Koruyucu Losyon

Solante Tele-Rubor Spf 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Koruyucu Losyon (SOL930707)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺395,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺355,50(KDV Dahil)

Solante Tele-Rubor Spf 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Koruyucu Losyon

Solante Tele Rubor Serisi, hassas ciltlerin kullanımına yönelik olarak özel bileşenlerle geliştirilmiş güneş koruyucu ürünlerden oluşmaktadır. Yüz bölgesinde kılcal damarları belirginleşen ve kızarıklık oluşanların güneşten korunmak için güvenle kullanabileceği özelliktedir. Renkli yapıdadır, bu sayede kapatıcı olarak da işlev görür. Her mevsim kullanabilir. Günlük kullanımında da herhangi bir sakınca yoktur. Düzenli kullanıldığı takdirde etkisini daha fazla gösterir. 

 

Solante Tele-Rubor 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Koruyucu Losyon Faydaları 

 

Hassas cilde sahip olanlar, cilt bakımı ve güneşin zararlı ışınlarından cildini korumak için her ürünü kullanamazlar. Solante Tele-Rubor 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Losyon, hassas ciltlerin güneşten korunmasında üstün etkili bir içeriktedir. Kızaran cildin sağlığının korunması için güvenle tercih edilebilir. Damar koruyucu özelliği de vardır. Yüz bölgesinde kızarıklık oluşmasını önler, var olan kırmızılığı da azaltır. 

 

Renkli yapıda olması sayesinde cilt kusurları anında kapatılabilir. Vitamin ve mineral içeriği ile cildi koruyucu etkisi kadar besleyici etkisi de vardır. 

 

Solante Tele-Rubor 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Losyonu Kullanım Alanları 

 

Bu ürün özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Hassas ciltlerin kullanımı içindir. Birden fazla özelliğiyle çoklu kullanım amacına yöneliktir. 

 

-Zararlı güneş ışınlarına karşı en yüksek koruma için kullanılır. 

 

-Yüzdeki kızarıklığı gidermek ve kılcal damar sayısını azaltmak için de etkili bir üründür. 

 

-İçeriğindeki antioksidanlar sayesinde, güneşe maruz kalan ciltteki kızarıklığı gidermek için de kullanılır. 

 

-Ciltteki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırma etkisi vardır. 

 

-Nemlendirici ve yumuşaklık verici özelliği vardır. Bu sayede cildi canlı ve ipeksi yumuşaklığa kavuşturur. 

 

Görüldüğü üzere Solante Tele-Rubor 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Losyonu kullanım alanları fazlasıyla geniş. Özel ciltleri koruma amaçlı geliştirilen ürün, farklı cilt sorunları için kullanılabilecek özelliktedir. 

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları 

 

Ürün, hassas cilde sahip olanların birtakım cilt sorunları için kullanması amacıyla geliştirildiğinden yan etkisi ve alerjen uyarısı bulunmamaktadır. Hipoalerjenik içeriğe sahiptir ve cildi tahriş etmediğinden güvenle kullanılabilir. İlk kullanıldığında ciltte hafif yanma ve batma hissi oluşabilir. Ancak bu normal bir durumdur ürün kullanıma devam edilmelidir. Yine de kullanımı sonrası ciltte beklenmeyen bir etki oluşursa, doktora danışılmasında fayda var. Uygulama esnasında ürününün gözle temasından kaçınılmalıdır. 

 

Solante Tele-Rubor50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Losyonu Ürün İçeriği 

 

Özel kullanıma yönelik geliştirilen ürünün içeriği üzüm çekirdeği ekstresi, antioksidanlar, gliserin, E vitamini, antilökin 6, pantenol ve titanyumdioksit içerir. Yağsızdır ve suya dayanıklı yapıdadır. Paraben içermemektedir. İçeriğinde renklendirici ve parfüm yoktur. 

 

Dermatolojik testlerden geçirilerek kullanıma sunulan ürün, hassas cilde sahip olanların güvenle kullanabileceği içeriktedir. Güneşe çıkmadan en az 15 dakika önce uygulanması, etkisini göstermesi için yeterlidir. Uygulama, yüzün her tarafına eşit olacak şekilde yapılmalıdır. Su ve güneşe gereğinden fazla maruz kalındığı durumlarda ve yorucu fiziksel aktiviteler sonrasında tekrar uygulanmalıdır.