Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr (SUD014007)

0,00
İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : ₺91,72(KDV Dahil)
İndirimli : ₺90,80(KDV Dahil)
Barkod : 5011025014007
:

SUDOCREM BEBEK BAKIM KREMİ

 

Ürün Hakkında Detaylı Bilgiler:

 

Sudocrem 90 yıllık tarihi ve tecrübesi ile bebeğinizin hassas cildini korur, cildi destekler ve cildin sakinleşmesine yardımcı olur. Ciltte oluşacak hassasiyete, sorunlara ve pişiklere karşı korumaya yönelik en iyi çözümü sunmaktadır.

 

Sudocrem; İrlanda’da Forest Tosara Ltd tarafından üretilmektedir. 

 

Sudocrem, 60 gr, 120 gr, 250 gr olmak üzere üç farklı ambalaj türü ile satışa sunulmaktadır.

 

Sudocrem bebeğinizin hassas cildini yumuşattığı ve iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmış üç basit yöntemle çalışmaktadır. Birinci aşınmada zarar görmüş ya da iltihaplı cildi yatıştıracak ve yumuşatacak etki gösterir. İkinci aşamada ise ürünün soğutucu özelliği sayesinde ciltte meydana gelen hassaslaşma ve tahriş etkisini hafifletir. Üçüncü aşamada nemden koruyan bir baz ile koruyucu bariyer oluşturarak tahriş ve pişiğe neden olan etkenlerin cilt yüzeyi ile temas etmesinin önlenmesine yardımcı olur. Ürün pişiği tedavi etmenin yanı sıra, pişik oluşmasının önlenmesi amacıyla da kullanılmaktadır.

 

Sudocrem sadece bebeklerde değil yetişkinlerde de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Sudocrem sadece pişik rahatsızlıklarında değil, yetişkinler de cildi nemlendirmek için ve yumuşatmak için her gün kullanılabilir. Özellikle ilerleyen yaşlarla birlikte cildimiz daha fazla bakıma ihtiyaç duyar ve Sudocrem bu tarz ihtiyaçları karşılamaya yardımcı olur.

 

Sudocrem kullanımı sırasında farklı bir ürün kullanmaktan kaçınmaya gerek yoktur. Diğer herhangi bir ürünler alerjik reaksiyon görülmemiştir. Bilinene herhangi bir yan etkisi olmamakla birlikte, her insanın cilt hassasiyeti farklı olduğu için ilk kullanımda küçük bir yüzeyde denenerek kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

Sudocrem Nasıl Kullanılır:

 

 Ürün bebek bezinin her değişiminde pişik oluşmasını önlemek amacıyla ve bebeğin cildini korumak amacıyla uygulanabilir.

 

1. Adım: Bebeğin altının temiz ve kuru olmasından emin olun,

2. Adım: Bebek yakının temiz ve kuru elleri ile az miktarda sudocrem parmak ucuna alınır. Kremin formülü sayesinde az miktarda ürünün uzun süre yeterli olduğu unutulmamalıdır.

3. Adım: Krem hafif bir şekilde ve dairesel hareketlerle cilt üzerine nazikçe masaj yaparak uygulanır. Ciltte hassas görünen bölgeler gözle görülmekte ise kremi baskı yapmadan uygulayınız.

4. Adım: Kremi cilde uygularken ince yarı saydam bir film oluşması gerekmektedir. Ciltte beyaz krem görüntüsü mevcutsa ürün fazla miktarda kullanılmış olabilir. Bu tarz durum herhangi bir problem yaratmayacaktır, ikinci kullanımda daha az krem kullanımı ile durum tolere edilebilir.

5. Adım: Sudocrem, ihtiyaç duyuluna sıklıkta ya da her bebek bezi değişiminde kullanılabilir.

 

Ürün Bileşimi:

Çinko Oksit Ph. Eur., Benzyl Alcohol BP, Benzyl Benzoate BP, Benzyl Cinnamate, Lanolin, Saflaştırılmış Su, Sıvı Parafin, Parafin mumu, Balmumu, Mikrokristalin mum, Sodyum Benzoat, Linayl Asetat, Propilen Glikol, Sitrik Asit, Butillenmiş Hidroksianisol, Sorbitan Sesquioleate, Lavanta kokusu. Sudocrem güçlü bileşimi sayesinde farklı ürünler kullanmadan oluşan problemleri çözmektedir.

Benzer Ürünler