Telovium Biotin 30 Tablet
Telovium Biotin 30 Tablet

Telovium Biotin 30 Tablet (ASS091605)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺317,03(KDV Dahil)
İndirimli : ₺294,84(KDV Dahil)
Barkod : 8699708091605

Telovium biotin 30 tablet

 

Ürün özellikleri;

Biotin, B vitaminleri, assos telovium biotin, L-metiyonin, çinko, demir, L-sistin içeren gıda takviyesidir. Çinko normal şekildeki saçların, cildin, kemiklerin, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkı sağlar. Biotin (B7) normal şekildeki mukozanın, enerji oluşum metabolizmanın, makrobesin öğeleri metabolizmasına katkıda bulunur. Saçı, kirpiği, kaşı, tırnakları, cildi, kirpiği besler ve parlaklık verir. Saçları gürleştirir ve dökülmesini yavaşlatmaya yardımcı olur. Saç dökülmesi, boyalı boyasız saç tahrişleri, yoğun saç tahribatı, kopma, kırık ve ince saç çeşitleri, saçlar için doğal bir çözüm oluşturur. Saçların ve tırnakların gereksinim duyduğu mikro besin ve mineral yapılarını karşılayabilecek dozdadır. Hastalıklara ek tedavi niteliği ya da saç, tırnak sağlığının korumak, canlılaştırmak, uzatmak, gürleştirmek, güçlendirmek, kalınlaştırmak için kullanılabilir. Parlak, düzgün, gür saç ve tırnak görünümüne kavuşturur. Tırnak sararmaları, kırılma, incelme, tırnak enfeksiyonları, tırnak çizgilenmelerinin sonucu olan hastalıkların giderilmesine katkı sağlar. Tırnağın kalınlaşması, güçlenmesi, güzelleşmesine yardımcı olur. Biotin vücutta sentezlenen bir vitamindir. Bu yüzden zararı yoktur. 30’lu tablet halinde satılır. Zengin bir içeriğe sahiptir. Biotin gıda takviyesidir, ilaç değildir. Gebelik, emzirme dönemi, hastalık, farklı ilaç kullanımı, yoğun şekilde ilaç alımı veya kronik hastalığa sahip olan kişiler doktora danışarak kullanmalıdır.

 

Yan etkileri;

Sivilce, regl düzensizliği, baş dönmesi, bulanık görme vb. gibi semptomları yoktur. Biotin (biotin, H vitamini veya B7 vitamini de denmektedir) bir tür vitamindir. B grubundadır. B grubu vitaminleri suda çözülen vitaminlerdendir bu nedenle fazlası idrarla atılır. Vücutta bu sebep ile birikemez ya da depolanamazlar, herhangi kanıtlanmış bir yan etkisi yoktur.

 

Kullanım süresi;

Kullanım süresi soruna göre değişiklik gösterebilir ama önerilen süre En az 3-6 ay kadar kullanılmasıdır.

 

Kullanım şekli;

Bol miktar su ile günde bir tablet şeklinde kullanılması önerilir. Doz hekim tarafından arttırılmadıkça tavsiye edilen dozu geçmeyiniz.

 

Ürün içeriği;

L- sistin (200 mg), metiyonin (200 mg), B5 vitamini (180 mg), C vitamini 60 mg, B6 vitamini (10 mg), çinko (15 mg), demir (17 mg), biotin (2500 mcg).

 

1 tablet içeriği; L-sistin hidroklorür, L Metiyonin, D-pantotenat kalsiyum (vitamin B kaynağı), hacim arttırıcı: mikrokristalin selüloz, çnko glukonat (çinko kaynağı), L-askorbik asit ( c vitamini kaynağı) ferroz fumarat (demir kaynağı), sertleştirici polivinilpirolidon, kamplama maddesi (parlatıcı E1521, E553b) hacim arttırıcı: çapraz bağlı sodyum karboksimetil selüloz, piridoksin hidroklorur ( vitamin B kaynağı), topaklanmayı önceyici: silikon dioksit, yağ asitlerinin magnezyum tuzları, D-biotin (biotin kaynağı).

 

Kullanım amacı;

Ürün gıda takviyesidir.

 

Kullanım zamanı;

Günde bir kez kullanılır,

 

Ürün Yapısı;

Tablet şeklindedir.

 

Cinsiyet;

Unisex.

 

Ürün Bunları içermez;

Aspartam, domuz yağı maddesi, et ürünü, GDO, glüten, koruyucu madde, laktoz içermez.

 

Menşei;

Türkiye

 

Üretici/ ithalatçı;

ASSOS ilaç, kimya, gıda ürünleri


 

Benzer Ürünler