Tepe-Tepe Zoo X Soft ( 3-5 Yaş ) T137
Tepe-Tepe Zoo X Soft ( 3-5 Yaş ) T137

Tepe Zoo X Soft ( 3-5 Yaş ) T137 (TEP008219)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,92(KDV Dahil)

Tepe Zoo X Soft ( 3-5 Yaş ) T137

 

TePe GOOD Mini X-soft diş fırçası, TePe tarafından biyo bazlı plastikten üretilmiş sürdürülebilir bir diş fırçasıdır. Bu kullanıcı dostu diş fırçası, verimli ve nazik plak temizliği için diş uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilmiştir.

TePe GOOD diş fırçaları Normal, Kompakt ve Mini olmak üzere üç boyutta mevcuttur.

Konik fırça başlığı erişimi kolaylaştırır ve uçları yuvarlatılmış lifler nazik temizlik sağlar. TePe GOOD diş fırçasının boynu ısıtılmadan açı verilebilir. Diş fırçası, iyi bir ağız hijyeni sağlamak için diş macunu ile birlikte sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılmalıdır.

TePe GOOD Mini X-soft diş fırçası ilk dişten 3 yaşına kadar uygundur.

TePe GOOD diş fırçasının sapı, nihai ürünün biyo-bazlı plastik olduğu şeker kamışından yapılmıştır ve lifler, biyo-bazlı poliamidden yapılmıştır, yani yenilenebilir kaynaklardan, bu durumda hint yağından yapılmıştır. TePe, fosil ham maddeyi değiştirerek, ürün kalitesinden, verimliliğinden veya tasarımından ödün vermeden diş fırçasının kullanım ömrü boyunca CO2 emisyonlarının %95 oranında yeniden sirkülasyonunu sağlar.

  • %96 biyo bazlı plastikten yapılmıştır.
  • İlk dişten 3 yaşa kadar uygundur.
  • Nazik ve verimli temizlik için uçları yuvarlatılmış filamentler.
  • Kolay erişim için konik fırça kafası.
  • Boyun daha kolay erişim için açılı olabilir.
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "50,92", item_name: "Tepe Zoo X Soft ( 3-5 Yaş ) T137", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Tepe", item_category: "ARAYÜZ FIRÇALARI", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "ARAYÜZ FIRÇALARI", price: "50,92", quantity: 1 } ] });