Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid 40 ml
Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid 40 ml

Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid 40 ml (TOP702996)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺335,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺234,50(KDV Dahil)
Barkod : 3700281702996
Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid 40 ml
 

Günümüzde insanların gerekli olan nemlendirici kremler büyük öneme sahip olmaktadır. Özellikle kış aylarında çok lazım olan bu kremler büyük oranda elleri sağlıklı eder. Ellerin çatlamasına, kurmasına ve kırılmasına karşı savaşır köküne kadar nemlendirir. Faydaları çok olan bitkisel nemlendirici kremler insanlar tarafından çokça tercih edilmiştir. Gün içinde nemlendirici olan bu ürün kullanımını çoğu zaman ihmal edilir ve unutulur. Fakat cildi sadece 24 değil de 48 saat etki yapar. Bu durum unutulması ve ihmal edilmesini önlemiş olmuştur. Cildin neme olan ihtiyacını büyük oranda Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid olan nemlendirici krem çok sağlıklı olup çok ise yaramaktadır. Bir insanın suya ihtiyaç olması ile eş değer bir nemlendirici kremdir.

 

Yaşlılara karşı oldukça iyi olan Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid Nemlendirici krem bakım anahtarı niteliğinde vazgeçilmez bir ürün olmuştur. Elaskiyet dengesini en iyi şekilde korur, büyük oranda yumuşatır ve yardımcı olur. İpek gibi bir görünüme kavuşturur. Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid olan nemlendirici krem, cildin nem tutma becerisini artıran kozmetik bakım ürünü olmaktadır. 

 

Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid olan nemlendirici krem Ne İşe Yarar

 

Her türlü cildi en iyi şekilde nemlendirir ve yumuşatır. İçindeki sağlıklı bitkiler sayesinde cildi adeta ipek gibi yapar. Parlak ve yumuşaklık salan bu ürün büyük oranda tercih edilmektedir. Nemlendirici krem dışında çeşitli form da nemlendirici ürünlerde de olmaktadır. Nemlendirici serum ve nemlendirici losyon gibi ürünlerin en çok tercih edilen bakım kremi olmuştur. Her cilt tipi için uygun olan bu nemlendirici krem cazip fiyatları ile kullanıcılarına avantaj sunmuştur. Minimal bileşen formülü ile tahriş hissini rahatlamaya ve yok etmeye, cildi dış faktörlere, cildi dirençli kılmaya, cilde rahatlığı ve yumuşaklığı ile cildinizi sizlere yeniden Kazandırmaya büyük oranda yardımcı olur.

 

Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid olan nemlendirici krem sağlık

 

Türk hekimler tarafından onaylı olan bu Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid olan nemlendirici krem içeriği bitkisel yağlar ile çok sağlıklı olmaktadır. Doktorların, hekimlerin, profesörlerin kullandığı bu ürün yüksek derecede etki gösterir.

 

ÜRÜN FAYDALARI

 

Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid olan nemlendirici krem cildi nemlendirir ve ipeksi bir görünüm vermektedir. Cildi hem yumuşatır hem de nemlendirir ve içerdiği zengin bitkiler ile bütün ciltlere etki yapar.

 

KULLANIM ALANLARI

 

El, ayak ve vücut ciltlerine kullanılır. Her türlü zararı onarır.

 

YAN ETKİLERİ VE ALERJEN UYARILARI

 

Topicrem Calm+ Ultra Moisturizing Soothing Fluid olan nemlendirici krem yan etkisi olmamaktadır. Alerjen Uyarıları ise egzama hastalarına genellikle uymamaktadır.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

Bitkisel yağlardan ve sağlıklı bitkiler ile yapılmaktadır. İçerdiği besinler ile E vitamini olması, bu gruba ait bütün bitki ve bitkisel yağları içermektedir.

Benzer Ürünler