Topicrem UR-10 Anti-Roughness Smooting Cream 200 Ml
Topicrem UR-10 Anti-Roughness Smooting Cream 200 Ml

Topicrem Sos Repair Body 200 Ml. (TOP702330)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺315,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺220,50(KDV Dahil)
Barkod : 3700281703290
:
Topicrem SOS Repair Body 200 ml 

Topicrem SOS Vücut Nemlendiricisi 

TOPİCREM S.O.S Repair Body Cream (Çok Kuru,Pullanan Ciltler İçin Nemlendirici) [200 ml] - Cildin doğal lipid sentezini uyarıcı krem


İçindeki  % 10 üre konsantrasyonu ve bal mumu yumuşatıcı etkin bir nemlendiricidir. Pul pul dökülmekte olan ölü ciltleri daha kolayca elimine ederken cildin koruyucu filmini restore eder. Gün geçtikçe cildiniz daha esnek , düzgün ve rahatlamış olur. Özellikle sert bölümlere (dirsekler , dizler, topuklar...) yoğunlaşarak ve masaj yaparak uygulayınız. Yapışkan değildir ,anında cilde nüfuz eder , hoş bir koku bırakır.7 yaştan itibaren çocuklar için uygundur. 


İçeriği:

%10 Üre  : Nemlendirici, yumuşatıcı ve keratolitik etki
Balmumu (Beeswax) : BESLEYİCİ aksiyon. Lipid yenileyici özelliği ile cildin koruyucu film tabakasını onarır.
Laktik Asit :Fizyolojik pH’ı (5,5) dengeler
Squalane(Parafine Oil) Cildi KORUR, cilt hücrelerindeki suyun devamlılığını sağlamaya yardımcı olur.

Kullanım alanları:

Atopik, keratoz, iyatrojenik, kuru cilt ve egzemada etkilidir. Puva terapi ve güneşe maruz kalmadan dolayı sertleşen, kabuklanan ve kuruyan ciltlerde, ölü derinin atılmasını hızlandırır. Cildin beslenip korunması ve rahatlamasında rol oynar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoallerjenik, non-komedojeniktir. Güneş hassasiyeti oluşturmaz.


Uyarılar:

Yüze, lezyonlara ve çocuklara KULLANILMAZ.
 
Cildin doğal lipid sentezini  uyarıcı krem. Çok kuru, pullanan, Atopik, keratoz, iyatrojenik orjinli ve yaşlılık dolayısıyla oluşan kuru cilt ve Egzamada etkilidir. Puva terapi ve güneşe maruz kalmadan dolayı sertleşen, kabuklanan ve kuruyan ciltlerde ölü derinin atılmasını hızlandırır. Cildin beslenip korunması ve rahatlamasında rol oynar.  Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjenik, Non-Komedojenik,Non-Photosensitizing.
Benzer Ürünler