Tritone Depigmentasyon Kremi 30 Ml
Tritone Depigmentasyon Kremi 30 Ml

Tritone Depigmentasyon Kremi 30 Ml (TRİ030017)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺448,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺425,60(KDV Dahil)

Tritone Depigmentesyon Kremi Hakkında Temel Bilgiler

 

Dünyanın en önemli sektörlerinden bir tanesi de kozmetik sektörüdür. Bu sektörede de gerek global bazlı, gerek uluslararası ölçekli olan firmalar arasında çok ciddi bir rekabet vardır. Kimi kozmetik markaları tematik olarak hizmet verip, belli bir alana yoğunlaşırken kimi markalar ise kozmetik alanının tüm alanlarında hizmet verir.Tritone markası ise gerek ülkemizde, gerek dünyanın birçok yerinde son derece bilinen bir markadır. Tamamen tematik olarak hizmet verirler. Marka butik bir markadır ve Tritone Depigmentesyon Kremi gibi alanında ürün etkinliği kanıtlanmış olan çok özel ürünler üretir. Ürün etkinliği kanıtlanmış, hem internet üzerinden, hem de eczane güvencesi ile satılan, dermokozmetik, aşağıda yer alan ürün bileşenlerinden de görülebileceği üzere doğal ürünler içeren formülü olan bir üründür. Alanında uzmanların tavsiye ettiği bir üründür. Çözüm odaklı bir üründür.

 

Piyasaya kendi özel ambalajında 30 gram olarak satışa sunulur. Ürün kalitesi göz önüne alındığında fiyatı da son derece uygundur.

 

Ürün Faydaları

Tritone Depigmentesyon Kremi ürünün isminden de anlaşılabileceği üzere cilt yüzeyinde değişik sebeplerden dolayı ortaya çıkan cilt lekelerinin giderilmesi için kullanılır.

 

İnsanların cildinde güneşe bağlı, kimi kullanılan ilaç ve kozmetik ürünlerin yan etkisi olarak, yaşa bağlı olarak lekeler ortaya çıkabilir. Bu krem de nedeni ne olursa olsun ve vücudun neresinde olursa olsun ortaya çıkan lekeleri giderir. Cildin doğal rengine kavuşmasını sağlar. Cilde aydınlık görünüm verirken, aynı zamanda cilt tonunu da eşitler. Cildin hem parlak, hem de pürüzsüz görünmesine katkı sunan bir üründür. Tüm bu yönlerine bakıldığında lekeli olan cilt tipleri için son derece faydası vardır.

 

Kullanım Alanları

Tritone Depigmentesyon Kremi nasıl kullanılır sorusunun bu aşamada yanıtı şu şekilde verilebilir. Temizlenmiş olan ve cilt lekeleri olan bölgelere (ki burada en önemli olan husus, ciltte leke olan bölgelere uygulanması ve başka cilt bölgelerine kullanılmamasıdır) sabah ve akşam olmak üzere bir miktar sürülerek dairesel hareketler ile masaj yapılarak cilt yüzeyinde ortaya çıkan lekeler kaybolana dek kullanılır. Cildin homojen bir yapıda görünmesi için kullanılan bir kremdir.

 

Tritone Depigmentesyon Kremi tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda bu krem kadınların da, erkeklerin de kullanabileceği bir üründür.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Tritone Depigmentesyon Kremi ürün bileşenleri arasında paraben, parfüm, alkol gibi malzemeler olmadığı için güvenle kullanılabilecek bir üründür. Doğru ve düzgün bir biçimde son kullanma tarihine kadar kullanıldığı zaman herhangi bir sorun, sıkıntı yaşanmaz. Ürün etkinliği kanıtlanmış olup, dermatolojik testlerden geçerek piyasaya sunulduğu için hangi mevsim kullanılırsa kullanılsın, cilt tipi ne olursa olsun tahriş, alerji vb. sorunlara yol açmaz.

 

Ürün Bileşimi

Tritone Depigmentesyon Kremi ürün bileşenleri aşağıda yazılı olduğu gibidir:

 

  • %2 Kojik Asit
  • %2 Alfa-Arbutin
  • %0.1 Glabridin (Licorice Extract)
  • %6 Glikolik Asit.
  • %2 Vitamin C (Askorbik Asit)
Benzer Ürünler