Tritone Forte Krem 30 Gr. - Leke Giderici Krem
Tritone Forte Krem 30 Gr. - Leke Giderici Krem

Tritone Forte Krem 30 Gr. - Leke Giderici Krem (TRİ030062)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺498,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺473,10(KDV Dahil)

 

Tritone Forte Krem 30


Cilt üzerindeki dirençli ve eski koyu lekelerin etkili bir şekilde giderilmesine yardımcı olan Tritone Forte Krem 30 Gr leke giderici krem yardımcı bir bakım sağlar. Ayrıca yeni lekelerin oluşumunun engellenmesi de de başarılı sonuçlar sağlar. Cildin pürüzsüzlüğünde oldukça etkilidir.


Tritone Forte Krem 30 Gr Ürün Bileşimi


Ürün bileşiminde Yüzde 0,1 Glabridin, Yüzde 2 askorbik asit, yüzde 2 kojik asit, yüzde 6 glikolik asit, yüzde 2 arbutin yer alıyor. İçeriğindeki bileşenler şu şekilde tanımlanabilir:


* Meyan kökü ekstresinde yer alan kimyasal bir bileşik olan Glabridin, bir isoflavonoid türüdür. Doğal fenol olan bitki kaynaklı moleküller ailesinin bir parçası olmakta ve cilt aydınlatmasında etkili olarak kullanılmaktadır.


* Suda çözünmeyen vitaminler grubunda yer alan askorbik asit C vitaminidir. Bu vitamin serbest kalan radikallerin hücrelerde yaptığı zararı engelleyebilir.


* Bir çeşit mantardan elde edilen kojik asit cilt bakımında parlatıcı olarak kullanılır


* Peeling ürünlerinde çok kullanılan glikolik asit meyve asidi olarak da adlandırılabilir. Cilde taze bir görünüm sağlar.


* Doğal bitki özlerinden elde edilen arbutin Tritone Forte Krem 30 Gr ürünü ile cilt lekelerinin giderilmesinde etkilidir.


Tritone Forte Krem 30 Gr Faydaları


Ürünün en önemli faydalarından biri cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlaması ve cilt renginin homojen görünmesinde katkı sağlamasıdır. Bunların yanında şu durumlarda etkilidir:


* Yaşlanma, hamilelik, güneşten kaynaklı lekeleri hafifletir.


* Ölü derileri giderir.


* Kırışıklıkları hafifletir.


* Cildin yenilenmesini sağlar.


* Sivilce ya da benzer tarzdaki lekelerde etkilidir.


* Lekeleri hafifletmenin yanında cildin aydınlatılmasını sağlayacaktır.


* Güneşin zararlı etkilerinden korur.


* Cildi düzenler ve homojen bir görünüm oluşturur.


* Selülit oluşumunda önleyicidir.


Tritone Forte Krem 30 Gr Kullanım Alanları


Hamilelik sonrasında, hatalı beslenmeler, yaşlılık, uzun süreli hormonal haplar ve menopoz sonrasında oluşan cilt problemlerinde kullanılabilir. Yüz bölgesi başta olmak üzere tüm vücut bölgelerinde Tritone Forte Krem 30 Gr leke giderici krem kullanılabilir. 15 yaş üzeri bireylerin kullanımı önerilir. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilen ürün çatlaklar, selülit ve lekelerin giderilmesinde etkili sonuçlar sağlar.


Tritone Forte Krem 30 Gr Kullanım Şekli


Kuru ve temiz bir cilde uygulanması gereken ürün nazik bir şekilde sürülmelidir. Leke sıklığına ve cilt tipine göre kullanılabilir. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanıldığında etkili sonuçlar sağlayabilir. İhtiyaca göre ürünü günde 3 kez kullanımı da mümkündür.


Uygulama aşamasında lekeli bölgelere ince bir film tabakası şeklinde uygulanmalıdır. SPF 30 faktörlü güneş koruyucuları bu ürün kullanımından sonra tercih edilebilir. İstenilen etki için 6 ay sürekli kullanılmalıdır.


Tritone Forte Krem 30 Gr Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları


Ürünün yan etkileri çok nadirdir. Kremin ilk kullanımlarında hafif şekilde yanmalar ve batma hissi olabilir. Bunlar olağan etkilerdir. 15 yaş altı çocukların kullanımı önerilmez. Hassas cilde sahip olanlarda tahriş görülebilir.

 

 

Benzer Ürünler