Benzer Ürünler
Tritone-Tritone Spf 50+ Güneş Koruyucu Losyon 150 Ml
Tritone-Tritone Spf 50+ Güneş Koruyucu Losyon 150 Ml

Tritone Spf 50+ Güneş Koruyucu Losyon 150 Ml (TRİ030086)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺689,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺654,55(KDV Dahil)

Tritone SPF 50+ Losyon 150 ml

Lekeye yatkın kişilerin özellikle yaz-kış güneş ışınlarından (UV) korunması gerekir. Özellikle aktif leke tedavisi alan kişilerde, tedavide tercih edilen aktif maddeleri de içinde bulunduran güçlü bir güneş koruyucu kullanmaları tedaviden elde edilebilecek sonucu olumlu şekilde etkileyecektir. Nikotinamid glabridin, askorbiltetra izopalmitat ve UV filtreleri gibi aktif içerikler, lekeye yatkın ciltlerde lekeli görünümü engellemeye ve güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur. Bu aktif içerikleri bir arada içeren cilt üzerine sürülen ürünler, lekeye yatkın ciltler için özel üretilmiş üründür. Ayrıca lekeye yatkın ciltlerde; güneş ışınlarından korumaya yardımcı olan güçlü, etkili, kaliteli ve modern UV filtrelerin ve lekeli görünümü engellemeye yardımcı olan aktif içeriklerin yer aldığı güneşten koruyucuların tercih edilmesi gereklidir. Bu tarz güneşten koruyucularda nemlendirmeye ve deri bakımına yardımcı olan içeriklerin de bulunması, güneşten koruyucu kullanmayı konforlu bir hale getirir.

İçerik: UV Filtleri (Uvinul MC 80, Uvinul T 150, Titanyum dioksit, Tinosorb S, Tinosorb M, Uvinul MS 40, Uvinul A Plus, Okstil salisilat DNA Hasarına Karşı Özel İçerik (Antileukin 6) Antioksidan İçerik (Melon Ekstresi, Laminaria ochroleuca , E vitamini, Askorbil Tetraizopalmitat) Güçlü Nemlendirici İçerik (Pantenol) Lekeye Spesifik Özel İçerik (Nikotinamid, Glabridin, Askorbil Tetraizopalmitat))

Gün içerisinde 3-4 saatte bir kullanılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "654,55", item_name: "Tritone Spf 50+ Güneş Koruyucu Losyon 150 Ml", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Tritone", item_category: "LEKE GİDERİCİLER", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "LEKE GİDERİCİLER", price: "654,55", quantity: 1 } ] });