Urıage D.S. Cleasing Gel 150 Ml
Urıage D.S. Cleasing Gel 150 Ml

Urıage D.S. Cleasing Gel 150 Ml (URI000089)

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺163,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺81,50(KDV Dahil)
Barkod : 3661434000089
:
URIAGE D.S. CLEASİNG GEL 150 ML


Cildimiz, bakıma ihtiyaç duyan, çoğu etkene karşı oldukça hassas ve değişmelere müsait yapısıyla çeşitli nedenlerle zarar görür. Özellikle atopik olan, aşırı duyarlı ve alerjiye eğilimli bir cilt tipleri, her türlü havayla ilgili dış etkenden, rüzgardan, güneşten, aşırı sıcak ve soğuk havalardan, çeşitli baharatlı yiyeceklerden ve alkollü içeceklerden etkilenirler ve bu etkenler yüzünden hemen kızarır ve deride hassasiyetten ötürü pullanma  görülür. Bu durumlara nem kaybı sorunu da eklenince kuruma ile birlikte pullanma sorununun görülmemesi imkansızdır.
Ancak bu hassas ve atopik ciltlerin de temizlenmesi ve cildin arındırılması gereklidir. Fakat bu ciltler oldukça hassas ve alerjiye eğilimli olduğu için her ürünü kullanamazlar. Bazı ürünler içerisinde kimyasallar veya alerjiye neden olabilecek katkı maddeleri bulundurur. Bu nedenle bu ciltler için üretilmiş Uriage D.S Cleansing Gel Temizleme Jeli, hassas ve atopik cildinizin temizliğini yapacak ve cildinizde alerji ve tahrişe neden olmayacak bir üründür. Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda ürünün Temizleyiciler ve Tonikler kategorisinde en etkili ürünlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikleri

·         Uriage D.S Cleansing Gel Temizleme Jeli, hassaslık ve tahriş sorunu olan, atopik ciltlerin derinlemesine temizlenmesi ve arındırılması için kullanılan bir üründür.
·         Ultra hafif yapısı ve termal su ile zenginleştirilmiş içeriği ile cildi kurutmadan ve tahriş etmeden temizler.
·         Jel fakat uygulandığında köpüren ve yumuşak bir köpük haline gelen bu ürün, cildi yumuşatır ve yatıştırır.
·         Tahrişi engeller ve mevcut tahrişi azaltır.
·         İçeriği cildinizde ekstra tahrişe neden olacak kimyasallardan arındırılmıştır.
·         Bir şampuan gibi saçlı derinizde de bu ürünü kullanabilirsiniz.

Kullanımı

·         Saç için kullandığınızda ürünü haftada 2 ya da 3 kez kullanabilirsiniz.
·         Yüz veya vücut için haftada 2 ya da 3 kez kullanabilirsiniz. Köpürtün ve su ile durulayın.
·         Ürün 150 ml’dir.