Urıage Gyn-Phy Intımate Protectıve Cleansıng Gel Hassas Ciltlere Özel İntim Temizleme Jeli 200 Ml
Urıage Gyn-Phy Intımate Protectıve Cleansıng Gel Hassas Ciltlere Özel İntim Temizleme Jeli 200 Ml

Urıage Gyn-Phy Intımate Protectıve Cleansıng Gel Hassas Ciltlere Özel İntim Temizleme Jeli 200 Ml (URI005268)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺64,50(KDV Dahil)
Barkod : 3661434005268
Uriage GYN PHY İntimate Hygiene Protective Cleansing Gel
İntim Koruyucu Temizleme Jeli


Vücudumuzun bazı bölgeleri, özellikle kadınların oldukça hassas ve tahrişe müsait bölgeleri vardır. Bunlardan biri olan genital bölgeler oldukça hassastır, bakteri oluşumuna çok müsaittir.
Bu genital bölgeler daima kapalı ve havasız kalan, mantar ve enfeksiyon oluşumuna eğilimli bir bölgedir. Bu sorunlar genital bölgede kaşıntı, hassasiyet, kızarıklık gibi sorunlara yol açabilir.
Bu sebeple bu bölgenin her zaman temizlenmesi ve korunması gereklidir. Genital bölgelerdeki mukozanın da kaliteli olması önemlidir. Bu gibi nedenlerle bu derece hassas ve bozulmaya müsait olan bu bölgenin temizliği için kullanılacak ürünlerin de genital bölgeye zarar vermeyecek şekilde formüle edilmesi, zararlı kimyasallardan arındırılmış olması gereklidir.
Uriage GYN PHY intimate Hygiene Protective Cleansing Gel intim Koruyucu Temizleme Jeli, genital bölge temizliği için gereken her özelliğe sahip, başarılı bir üründür. 

Uriage GYN PHY intimate Hygiene Protective Cleansing Gel intim Koruyucu Temizleme Jeli Özellikleri
Uriage GYN PHY intimate Hygiene Protective Cleansing Gel intim Koruyucu Temizleme Jeli, içeriğindeki, özel formüle edilmiş gliko-GYN kompleksi ve bu formül içeriğindeki doğada zor bulunan  Edelweiss çiçeği ile genital bölgeyi kurutmadan ve tahriş etmeden temizler.
Genital bölgeye uygulandığı anda kaşınma, kızarıklık gibi sorunlar için yatıştırıcı özellik gösterir.
Genital bölgenizde  tahrişe neden olaz ve içeriğindeki laktik asit ve yenilikçi formülü ile genital bölgenin doğal yapısına zarar vermeden hijyen sağlar. 
Genital bölge mukozasının kalitesini arttırır. Başarılı bir hijyen sağlayarak bakteri, mantar ve enfeksiyon oluşumuna engel olur.
Jinekologlar tarafından tavsiye edilir.

Kullanımı
Günde 1 veya 2 kez genital bölgenizde kullanın.
Uygulamadan sonra bol su ile durulayın.
Düzenli kullanım ile 21 günde tahriş, kaşıntı ve kızarıklık gibi problemlerin tamamen kaybolduğu gözlemlenmiştir.
Ürün 200 ml’dir.
 
Benzer Ürünler
function fncFontInit() { WebFontConfig = { google: { families: ['Open+Sans:100,200,300,400,500,600,700,800,900:latin,latin-ext','sans-serif'] }, custom: { families: ['Rubrik:200,300,400,500,600',], urls: ['/CustomCss/ticimax/font/stylesheet.css'] } }; (function (d) { var wf = d.createElement('script'), s = d.scripts[0]; wf.src = 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1.6.26/webfont.js'; wf.async = true; s.parentNode.insertBefore(wf, s); })(document); } fncOptimizeScript(function () { fncFontInit() });